Łola Boga. Łotwarli nowe Rondo Dmowskiego

Uważam, że to symboliczny koniec ery sowieckiej w Warszawie. A już nigdy, ale to nigdy, jak długo te pasy będą, nie zejdę więcej w te brudne, nieludzkie i śmierdzące przejścia podziemne. CZEKAM NA TO OD DWÓCH DEKAD. Od pierwszego dnia, kiedy zacząłem przyjeżdżać codziennie na studia z Żyrardowa do Warszawy.  To było moje pierwsze, świadome doświadczenie Warszawy. Pierwsze, co mnie w Warszawie odepchnęło. Pierwsze, o czym wówczas pomyślałem, że bym zmienił w tym mieście.  Od tamtej pory jest to najbardziej przeze mnie znienawidzone miejsce w stolicy. Symbol miasta nieprzyjaznego i niewygodnego. To, czego najbardziej się wstydzę, oprowadzając turystów z zagranicy” – takich bredni w sieci jest masa. BREDNI!

Sowieckie miasto – wymysł Trzaskowskiego

Na pierwszy rzut oka, nawet jeśli się nie jest inżynierem, widać że ten projekt ma zadanie wyciszać Centrum. Kto normalny i w miarę wyedukowany instaluje przed światłami kolejne światła? Nikt. Projekt ma zmusić ludzi do kołowego ograniczana, a bajka rzucona przez Trzaskowskiego o sowieckim mieście (nomen omen przez zwykłego marksistę) stała się pożywką dla mądrych inaczej. Poza panem autorem słów, który leży plackiem przed Trzaskowskim, jak reszta „inteligencji” brednie o sowieckim mieście, śmierdzących podziemiach podchwycił „aktyw” z Ochocianie, Mencwel i całe warszawskie lewactwo. W ustach ludzi, którzy mają przesiąknięte dusze i umysły marksizmem, negowanie sowietyzmu jest już naprawdę głęboka posunięta schizofrenią, abstrahując, że to kolejna bzdura wyssana z palca.

Komentarz

Przejazdy dla rowerów na Marszałkowskiej i Alejach jerozolimskich zostały otwarte. I to jest miś na jakiego nas stać, tym misiem otwieramy oczy naszym niedowiarkom, którzy twierdzili, że się nie da. Ale, zawsze jest jakieś ale. Otóż już niedługo rozpocznie się remont tunelu średnicowego, który to remont będzie prowadzony metodą odkrywkową i jak się okazuje, część prac wykonanych za nasze pieniądze będzie zniszczona. Czyli ci wszyscy podniecający się tym głupim i złym pomysłem, de facto pochwalają niegospodarność Trzaskowskiego.

BRAWO WY!

zdj. PawelSzczerkowskiTourGuide

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.