[NASZ TEMAT] Czy Trzaskowski przyzna w końcu środki na remonty placów zabaw dla dzieci na Pradze Północ?

Komisja Oświaty dla Dzielnicy Praga-Północ m.st Warszawy odwiedziła w kietniu trzy place zabaw należące do przedszkoli przy ul. Szymanowskiego i Namysłowskiej. To trzy z czterech placówek, które pilnie potrzebują remontu nawierzchni na plecach zabaw. Najgorsza sytuacja jest w przedszkolu przy ul. Ratuszowej.

Komisja Oświaty Dzielnicy Praga-Północ m.st Warszawy jednogłośnie przegłosowała stanowisko w sprawie modernizacji placów zabaw

Praga Północ to drzazga w oku Trzaskowskiego, gdyż to tam właśnie złośliwie blokuje wybór jednego z radnych (legalnie wybranego) na stanowisko wiceburmistrza. To tam jego macierzysta partia nie ma poparcia, to tam mieszka najwięcej zdrowo myślących warszawiaków. Trzaskowski blokuje wydatki na remont placów zabaw dla dzieci, ale ma na hostel dla marginalnej społeczności lgbt i prowokatorów ze skłotów czy innych podejrzanych organizacji.

Jak poinformował radny, Ernest Kobyliński, Komisja Oświaty Dzielnicy Praga-Północ m.st Warszawy, wczoraj jednogłośnie przegłosowała stanowisko w sprawie modernizacji placów zabaw, przy czterech Praskich przedszkolach.

Obecnie nawierzchnia jest tam w opłakanym stanie i zagraża bezpieczeństwu dzieci – dodaje KobylińskiLiczymy na to, że Stołeczny Ratusz znajdzie środki, gdyż bezpieczeństwo najmłodszych powinno być priorytetem.

A gdzie miejski „aktyw” stojący po stronie potrzebujących??

Czy Trzaskowski zachowa się jak trzeba i udowodni chociaż raz, że Warszawa jest dla Wszystkich?

Trzaskowski nie chce przyznać środków na remonty placów zabaw dla dzieci na Pradze Północ

Portal Warszawski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.