[NASZ TEMAT] Oto Burmistrz Włoch Jarosław Karcz, który kłamie w sprawie RKS OKĘCIE

Znów wracamy do tematu RKS Okęcie, kolejnego, bardzo dobrego klubu sportowego z tradycjami, na którego ma apetyt miasto, które rękami komisji sportu w dzielnicy Włochy, przewodniczący blokuje wpisanie dyskusji o RKS Okęcie w porządek obrad komisji. Tym razem jednak Burmistrz Włoch idzie dalej. Tworzy fałszywą narrację, czyli po prostu kłamie.

Przypomnienie

W 2020 roku Biuro Mienia wszczęło przeciwko klubowi postępowanie w sprawie „o wygaśnięcie prawa do użytkowania terenu„. Podstawą były zawarte umowy na wynajem części terenu dla WORD i Tenis Club, bez zgody miasta i nie zgodnie z przeznaczeniem terenu. Zarzut pierwszy, faktycznie był zasadny, jednak umowa z WORD została w 2019 roku wypowiedziana i WORD zajmuje plac oraz budynek bez umowy. RKS Okęcie zwróciła się do Prezydenta Rafała Trzaskowskiego, Biura Mienia oraz marszałka województwa, jednak bez reakcji. Wszyscy odsyłają ich do marszałka.

(tu więcej; portalwarszawski.com.pl/2022/04/26/nasz-temat)

Komisja Sportu dzielnicy Włoch robi wszystko aby uśmiercić klub sportowy RKS Okęcie. Do tego stopnia, że Burmistrz Włoch, Jarosław Karcz tworzy fałszywą narrację, czyli po prostu kłamie.

Karcz nieładnie się bawi

Chodzi o nośnik reklamowy AMS, i o to, że RKS Okęcie nie ma prawnego statusu do uzytkowania tego terenu. To dość ciekawe założenie, bo po pierwsze nie było żadnego wyroku, po drugie działka nie jest podzielona, a wypis wskazuje, że użytkownikiem jest RKS Okęcie Warszawa. Pan Jarosław Karcz – Burmistrz Dzielnicy Włochy zdaje się tego nie dostrzegać.


 

 


Czy w dzielnicy Włochy można robić co się chce? Nie wstyd Panu burmistrzowi tak kłamać i stawiać się ponad prawem?

Pytamy też gdzie schowała się Kaznowska, kreująca się na opiekuna warszawskiego sportu? Halo, pani Kaznowska, gdzie Pani jest?? Gdzie są wszystkie „wolne media”?

 

[NASZ TEMAT] Czy dzielnicy Włochy zależy na przejęciu terenu RKS Okęcie?

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły