[NASZ NEWS] Kolejny „aktywista” podżegał do fałszowania dowodów. Sprawa jest już na Policji

Redakcja Portalu Warszawskiego jako pierwsza nazwała problem, a jest nim obsesja i urojenia ludzi, którzy nie wiedzieć dlaczego uznały samochód za wroga cywilizacji. Za tę masową chorobę odpowiedzialny jest „aktyw”, który złamał już chyba wszystkie zasady społecznego funkcjonowania.

Namawiał do rozlewania oleju pod samochodami

Publikujemy treść maila, który przyszedł na naszą skrzynkę.

Wczoraj podżegano do fałszowania dowodów (przestępstwo z art 235 kodeksu karnego). Mieszkaniec Bielan Kamil Krzywy, publicznie (na grupie „Warszawskie Bielany – Mieszkańcy” liczącej 31 000 użytkowników) namawiał do rozlewania oleju pod samochodami i dokonywania fałszywych zgłoszeń służbom (jako samochodów, z których cieknie rzekomo olej) w celu odholowania tych samochodów.

 

 

Komentarz

Cała Warszawa słyszała o oszuście Gubańskim, którego opisywaliśmy tu niejednokrotnie. To „spec” od miasta, czynny „aktywista”, który rok temu namawiał swoich towarzyszy do fałszowania danych na Mokotowie. Celem tych działań miało być wymuszenie na mokotowskich urzędnikach ulegnięcie „aktywowi” i budowa ścieżek rowerowych. Dziś Czubański dostał pracę w Ratuszu.

Jak widać słowa Mencwela o bandytach, mordercach za kółkiem, donoszenie zaburzonego Marka Smyka z Zielonego Mazowsza, przynosi takie a nie inne efekty. To również „zasługa” Wyborczej, która szczuje na kierowców. Patologia zbiera żniwo.

Przestrzegamy, że jeśli warszawiacy się nie przebudzą, ta dzicz któregoś dnia wejdzie do naszych mieszkań, i już z nich nie wyjdzie.

A naszemu czytelnikowi, który zgłosił sprawę na policję, należą się brawa za to, że dostrzega to oszustwo, ale i złe, intencjonalnie postępowanie tych szaleńców. Aha, oczywiście ostał się już tylko screen, gdyż cała dyskusja zniknęła

Wierzymy też, że Policja nie będzie bierna, tym bardziej że nie wolno lekceważyć takich zachowań.

 

Warto przypomnieć

 

Rowery zmienią świat, a ty raz na 3 lata będziesz latać samolotem – oto plan inżynierii społecznej!

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły