[Mocne] Bandziory z ZDM-u robią wszystko by utrudnić życie ludziom. Rzecz o zdewastowaniu ul. Sokratesa

O ulicy Sokratesa, a dokładnie o dewastacji ulicy, pisaliśmy chyba najwięcej. I zawsze źle. Po pierwsze Puchalski remont i zmianę tej ulicy zrobił bez żadnego projektu, po drugie przestrzegaliśmy, że rzekomy remont zniszczy i zakorkuje tę część miasta.

Bandziory z ZDM-u?

Postanowiłem dziś wybrać się na Sokratesa, by sprawdzić, czy coś się dzieje, i jakież było moje zdumienie, kiedy okazało się, ze patologiczna organizacja o nazwie zdm dziś pracuje (1 maja) – czytamy na jednym z profilów miejskich.

a teraz TYLKO KILKA zdjęć pokazujących niechlujstwo i niedbalstwo zdmu-u jak dziwnie kończące się chodniki, słupki donikąd, brak naprawionej nawierzchni czy już wykrzywiona latarnia…..

 

 

Specjalnie podzieliłem to na dwie sprawy, ponieważ ta dotyczy organizacji ruchu. Na pierwszym i drugim zdjęciu skrzyżowanie Sokratesa z Wólczyńską…. po co jest ta wysepka?? Otóż kiedyś kierowcy chcący jechać prosto tamtędy omijali samochody skrecające w lewo w Sokratesa…. bandziory z zdm-u uznały, ze jeśli ktoś skręca z Wólczynskiej w Sokratesa powinien skutecznie blokować wszystkie blachosmrody z z Radiowa, Klaudyn, Izabelina, Lasek i innych pomniejszych miejscowości, w związku z tym postawili wyspekę… chyba było za dobrze, bo teraz Sokratesa podzielona będzie na pasy 3-1, czyli ktokolwiek będzie chciał skręcić z Wólczyńskiej w Sokratesa czy to od strony miasta czy w/w miejscowości będzie mial jeden pas blokowany dodatkowo przez tramwaje lub pieszych… Gigantyczne korki na Wólczyńskiej – YOU ARE WELCOME !!


 

 


 

Na pozostałych zdjęciach mamy rondko, którego żaden szanujący się kierowca autobusu, a nawet zwykłego samochodu osobowego nie będzie omijał, tylko będzie jechał centralnie przez środek (I SŁUSZNIE), no i zweżęnie wjazdu na parking dla mieszkańców. TAK to nie pomyłka – są DWA WJAZDY na duże osiedlowe parkingi i oba zostały zwężone. Dookoła nic nie ma jest tylko trawa, można było spokojnie zostawić tak jak było, ale patologia zdmowska zrobi wszystko, żeby utrudnić życie ludziom, w związku z tym zwężone jest tak, ze samochody mijają się na centymetry lusterkami…

 

 

 

 

 

Komentarz

Wizytówką tej ekipy jest bylejakość i utrudnianie życia mieszkańcom. Korzysta na tym znikoma część osób poruszających się codziennie na rowerze, i to pod warunkiem, że nie pada, nie jest zbyt zimno czy gorąco. Każda z takich inwestycji zostanie przez nas prześwietlona do samego spodu, a winni zostaną pociągnięci do odpowiedzialności. Czas mówić po imieniu, to jest miejski bandytyzm. Wiemy o znacznie większej ilości nadużyć i postaramy się aby konsekwencje działań osób biorących udział w tym procederze zostały wyciągnięte.

Ale ważne, że Trzaskowski lansuje się w USA i bredzi o prześladowaniu LGBT. Temu kolesiowi pomyliły się już wszystkie priorytety. Tak samo jak jego szkodliwym urzędnikom.

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły