[NASZ NEWS] Czy to patoaktyw chce usunięcia komendanta Straży Miejskiej?

Parę dni temu pisaliśmy na naszych łamach, że szykują się spore zmiany w straży miejskiej. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski dojrzewa do decyzji personalnych. – Decyzje poznacie w ciągu kilku dni i tygodni – mówił ostatnio dziennikarzom. Nieoficjalnie słyszy się w ratuszu: „W straży miejskiej potrzeba świeżej krwi. Dni komendanta są policzone”. Komendant Zbigniew Leszczyński zostanie zdymisjonowany czy odejdzie na emeryturę?

Czy droga motorówka jest tylko pretekstem?

Uzurpatorzy miejscy z Miasto Jest Nasze wokół Leszczyńskiego zrobili dym.

Straż miejska na początku listopada zeszłego roku rozpisała przetarg na łódź patrolową. Jak wyjaśniono w opisie, ma być przeznaczona do patrolowania różnego rodzaju akwenów, podejmowania na pokład osób tonących oraz prowadzenia akcji ratunkowych w przypadkach zagrożenia zdrowia i życia osób np. w przypadku powodzi. W konkursie zgłosił się jeden oferent – Marine Lab – który zaproponował łódź za 589 tys. zł. Jak się okazało, 19 listopada 2021 r. straż miejska poinformowała, że ta firma wygrała. O sprawie zrobiło się głośno pod koniec kwietnia tego roku, za sprawą stowarzyszenia Miasto Jest Nasze. Aktywiści zwrócili uwagę na opis zamówienia w postępowaniu przetargowym. Okazało się, że straż miejska zażyczyła sobie, by sonar motorówki wyposażony był m.in. w „StructureScan® 3D with Active Imaging enhancements – Coming Fall 2018” – sprawę opisuje naszemiasto.pl, zależny tytuł od Ratusza.

Ale prawdopodobnie to zasłona dymna. Na profilach obsesjonistów, ludzi zaburzonych wprost się pisze #LeszczyńskiMusiOdejść. Tak samo było w przypadku kilku urzędników, którzy nie godzili się na dewastację Warszawy przez ratusz, ale teraz okazuje się, że i „aktyw” wywodzący się z całkowitych nizin społecznych.

O co może chodzić?

Jak dowiedział się Portal Warszawski,  Leszczyński nie ulega tej chorobie. Donosiciele, mający obsesje na punkcie samochodów, mają być niezadowoleni z tego, że ci donoszą a Leszczyński nie nie egzekwuje jak należy kar finansowych od kierowców, bo taki jest cel tych chorych psychicznie ludzi. KARAĆ kierowców, którzy będą finansować im ddrki…i tym samym likwidować ruch kołowy. Przesadzamy? Nie – od lat o tym piszemy, i wszystko przewidujemy.

Od jakiegoś czasu mówi się że ma polecieć, a teraz mówi się, że  bardzo szybko. Ta „nieudolność walki” z nieprawidłowym parkowaniem jest bardzo wyolbrzymiana przez patostrony, gdzie znów spotykamy te same nazwiska.Najbardziej gardłują; zaburzony 40 latek, Marek Smyk, ten który patologicznie donosi na kierowców, Łakomski (spadochroniarz), Czoch i całe to „aktywistyczne” łajno, które już jawnie wpływa na decyzję Ratusza.

Jak jest możliwe, aby coś takiego miało aż taki wpływ na politykę miasta??

Komentarz

W ustach największych cwaniaków, nierobów, i powiedzmy sobie wprost zwykłych oszustów, którzy jawnie i na legalu wspierają kryminogenne przetargi ZDMu, wspierają okradanie warszawiaków w Budżecie Obywatelskim, i stowarzyszenia którego były już lider łamał na bezczela prawo, brzmi nie jak żart, ale jak objaw ciężkiej schizofrenii. Stowarzyszenie, które stworzyło obrzydliwy rynsztokowy, stygmatyzujący język, którego jeden z szefów wyzywa posła na Sejm od chujów, a Mencwel o wszystkich mówi morderca i bandyta?? To już nie schizofrenia – to dowód na to, że istnieje między ww. podmiotami układ, który ma ochronę mediów zależnych finansowi od Trzaskowskiego, które zapomniały o paru sprawach. Inaczej, udają że ich nie ma!

Od lat opisujemy mafijne układy, które stworzono pomiędzy Zarządem Dróg Miejskich, Olszewskim a „aktywem”, który przeszedł już dawno do realnych gróźb śmierci pod adresem naczelnego Portalu, ale o tym Radio Dla Ciebie, Nasze Miasto, Nowa Warszawa, Dzieje się w Warszawie, Metro Warszawa nie napiszą, mimo że ilość dokumentów które publikujemy przekonała nawet prokuraturę, która wszczęła śledztwo wobec Puchalskiego.

Od lat opisujemy o przekrętach w Budżecie Obywatelskim, o miejskich konsultacjach – wszystkie usłużne media stały się źródłem dezinformacji i przestały pełnić swoja rolę.

Teraz taki Mencwel, Brywczyński, Smyk, Czajkowski i inni, Porębski – (…), dziś dyktują nam warunki.

Czy straży miejskiej potrzeba świeżej kolejnej krwi posłusznej nizinom społecznym?

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły