[NASZ NEWS] „Aktywista” namawiający do fałszowania pomiarów dostał pracę w ratuszu!

Na głównym zdjęciu widzimy „socjologa miasta” Krzysztofa Gubańskiego. Jest autorem podcastu kolportowanego w różnych sklepach pod tytułem Jak ROWERY CARGO mogą uratować świat? To nie żart! To również Socjolog doktorant w Instytucie Socjologii UW, członek stowarzyszenia Zielone Mazowsze (od Buciaka, który zbudował sieć powiązań z Budżetem Obywatelskim, i z Miastem Warszawa) , varasavianista amator (???) i ponoć przewodnik po Warszawie. Jest również fanatykiem jeżdzącym rowerem cargo. To on również namawiał do fałszowania danych, które miały posłużyć ograniczeniom komunikacyjnym na Mokotowie. Dziś jest już pracownikiem miejskiego urzędu…

Zaplanowana akcja

We wrześniu 2021 roku opublikowaliśmy post, w którym opisywaliśmy jak to „rowerzyści mokotowscy – zachęcali do wzmożonego pedałowania we wrześniu po ulicach, bo trwały właśnie pomiary ruchu na potrzeby Koncepcji rozwoju ruchu rowerowego dla Starego Mokotowa. To ważny dokument, bo burmistrz Mokotowa (tu; #RafałMiastowski) sobie wymyślił, że jego nieistnienie blokuje realizację wszelkich projektów rowerowych na dzielni. – tak pisał ww. autor na swojej patostronie.

Jak nas będzie dużo, to autorzy dokumentu (Zielone Mazowsze, R. Buciak) będą mieli zawsze mocniejszy argument w ręku. Kiedy dokładnie, gdzie mierzą, to nie wiadomo ale wiadomo, że pomiary będę dokonywane jednokrotnie na odcinkach od 2⃣ września do 3⃣0⃣ września 2021 roku.” itd itd. (wiadomo, że wykonawcą takich rzeczy jest patoaktywistyczy Zarząd Dróg Miejskich Warszawa).

 

Jeśli ktoś uważa, że facet poczuwał się do przeprosin, grubo się mylicie. Jak widać za tę akcję został nagrodzony.

O tym pisaliśmy tu; https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid

Kolejny przykład obsadzania stołków w warszawskich urzędach aktywistami

To chyba tylko dla nich stworzono przytułek pod nazwą Biura Strategii i Analiz pod postacią „Korpusu Analityków”. Jakie to rzekomo merytoryczne tworzone są analizy poniżej, każdy trzeźwo myślący warszawiak już wie. Warto wspomnieć, że pokazani na zdjęciu Krzysztof Gubański oraz Robert Buciak byli przez pewien czas „pracownikami” Instytutu Rozwoju Miast i Regionów.


 

 


Instytucja pytana o ten fakt, do dziś nie podała informacji zarówno w jaki sposób byli zatrudnieni oraz jakiego rodzaju wykonywali pracę. Nasz sygnalista potwierdził, że obaj panowie byli dość rzadkimi gośćmi. I bardzo tajemniczymi. Ważne, że w CV może paść piękna i poważna nazwa pracodawcy.

Wkrótce opiszemy tę sytuację bardzo dokładnie, z podaniem wielu bardzo interesujących faktów. Również niebawem podamy wiele innych ciekawych przypadków zatrudniania przez miasto, szczególnie  wybranych najgłośniejszych aktywistów.

Tu więcej o tym wybitnym „specjaliście”

Rowery zmienią świat, a ty raz na 3 lata będziesz latać samolotem – oto plan inżynierii społecznej!

 

Rowery zmienią świat, a ty raz na 3 lata będziesz latać samolotem – oto plan inżynierii społecznej!

Activist Watch, Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły