Czy SP. im. Antoniny i Jana Żabińskich wie, że wpuściła do szkoły oszustów?

Jaką przestrzeń dzieci chciałyby mieć przed swoją szkołą? O to pytaliśmy uczniów Szkołę Podstawową nr 203 im. Antoniny i Jana Żabińskich. W odpowiedzi otrzymaliśmy kilkanaście projektów pełnych zieleni, ławek, zjeżdżalni, torów przeszkód, a nawet basenów!  Nawet jeśli większość z pomysłów jest niemożliwych do zrealizowania w centrum Warszawy, to widać, że dzieci potrzebują miejsca do zabawy, odpoczynku, kontaktu z naturą. Nad tym pracujemy z ekspertami i społecznością szkolną w naszym projekcie – czytamy na stronie oszustów z Nowej Szkolnej Ulicy, którzy, o czym przestrzegamy, działają nielegalnie i nie mają żadnych kompetencji w tym temacie.

Czy Dyrekcja Szkoły Podstawową nr 203 im. Antoniny i Jana Żabińskich zna fakty?

Fundacja Rodzic w mieście (dziwnie związany z Buciakiem, Zielonym Mazowsze) wraz z Warszawskim Alarmem Smogowym oraz Fundacją Wzornictwo i Ład (wszystko „aktywistyczne” nowotwory opierające się na fałszywych i nieprawdziwych danych, o czym piszemy bez przerwy) realizują projekt Alternatywna Warszawa – Nowa Szkolna Ulica, którego celem jest stworzenie modelu współpracy szkoły, rodziców, dzieci i mieszkańców z władzami na rzecz realnej zmiany szkolnej ulicy na bezpieczniejszą, zachęcenie do zmiany nawyków podróży do szkoły oraz zmniejszenie zanieczyszczenia powietrza.

Chcemy rozpocząć merytoryczną i włączającą obywateli debatę dotyczącą dzieci w mieście, ich potrzeb i praw związanych z bezpieczeństwem, oddychaniem zdrowym powietrzem i rozwojem zgodnym z potrzebami społecznymi i fizycznymi. Projektem chcemy w merytoryczny (jaki???) sposób przedstawiać potrzeby transportowe mieszkańców, ich oczekiwania względem bezpieczeństwa na ulicach, wyglądu szkolnych ulic i jakości powietrza jaką oddychają.

Chcemy pokazać im jak szukać wspólnych rozwiązań, kompromisów, uwzględniać potrzeby innych oraz przyjąć perspektywę dzieci, jako mieszkańców miast. Dwutygodniowa akcja urbanistyczna pokaże jak może wyglądać bezpieczna i przyjazna szkolna ulica, a 4 kolejne będą gotowe do realizacji.takie brednie można przeczytać na stronach miejskich uzurpatorów.


 

 

 

 


Komentarz

Od lat piszemy, że mierzymy się pierwszy raz z niewiarygodną ilością oszustów, samozwańczych autorytetów, „urbanistów”, „ekspertów”, „speców” – których bardzo łatwo sprawdzić i zweryfikować.  Fundacja rodzic w mieście, Warszawski Alarm Smogowy czy Alternatywna Warszawa to kolejne opłacone ideologiczne międzynarodówki, które mają za zadanie doprowadzić do gentryfikacji miasta. Teraz biorą się ostro za dzieci i szkoły – bardzo czuły i nośny temat, którym można manipulować i tworzyć nowy świat, w oparciu o fałszywe dane, czy quasi społeczne eksperymenty.

Ci „eksperci” nie wiedzą, bądź udają, że nie wiedzą, iż zwężanie ulic i spowalnianie oraz korkowanie ich powoduje zwiększoną emisję spalin. Nie mówimy tu o smogu, bo już przeprowadzono takie badania i udowodniono, że wpływ komunikacji miejskiej w zasadzie na smog nie ma wpływy (to zaledwie 2%).

Droga Szkoło, czy masz świadomość, że wspierasz podejrzane działania?

Trzy tygodnie Die Welt napisał; rosyjski rząd przekazał 82 miliony euro europejskim stowarzyszeniom ochrony klimatu, których celem jest zapobieganie produkcji gazu ziemnego w Europie. Chciałoby się rzecz, a nie pisaliśmy, mówiliśmy, krzyczeliśmy? Od lat „wbijamy do głów„, że duża część organizacji pozarządowych o charakterze ekologicznym, miejskim, promującym ptaszki, zwierzątka, rowerki, zwężanie ulic, robienie z miasta bagien, wchodzenie do szkół podstawowych i wmawianie, że należy ograniczyć ruch ze względu na bezpieczeństwo. To słowo wytrych, które powoli zaczyna zabijać miasta Europy.

Poza tym wszystkie „organizacje” poniżej, dzięki naszej determinacji, będą skontrolowane. Wśród nich jest między innymi Nasza Szkolna Ulica. Co ciekawe bezdzietni „aktywiści” decydują za tych, którzy dzieci mają;

Organizacje obecnie wchodzące do szkół;

1. Alternatywna Warszawa,

2. Fundacja Rodzic w mieście,

3. Fundacja Wzornictwo i Ład,

4. Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego ze środków #EOG,

5. Nowa Szkolna Ulica (często na naszych łamach)

– https://portalwarszawski.com.pl/2021/12/07/szalenstwo

– https://portalwarszawski.com.pl/2021/12/07/kim-jest-nowy-pan-ekspert-od-ruchu-miejskiego-

Droga Szkoło, nawołujemy do opamiętania. W imię dobra (prawdziwego) dzieci, i Was jako pedagogów, nie idźcie tą drogą. Czy macie świadomość, że zapraszacie do swoich struktur zwykłych oszustów???

Tu więcej

 

https://portalwarszawski.com.pl/2022/03/27/tylko-u-nas-oto-lista-ngosow-ktore-nalezy-niezwlocznie-przeswietlic-w-zwiazku-z-doniesieniami-o-powiazaniach-z-moskwa/

Szaleństwo! Uzurpatorzy miejscy chcą zamknięcia ulic przy szkołach a w tle mityczny „urbanista”…

 

Portal Warszawski

 

 

 

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły