Czy tępa propaganda finansowana przez ratusz przynosi efekty?

Jeden z naszych czytelników zrobił sobie wycieczkę po Warszawie. Ma bardzo ciekawe spostrzeżenia, inaczej, smutne spostrzeżenia na temat funkcjonowania naszego miasta.

Oto one

Zrobiłem sobie dzisiaj wycieczkę do Warszawy i w sumie zobaczyłem w niej sporo ciekawych rzeczy:

1. Te zwężenia – nie wiem co autor miał na myśli, ale wyglądają całkiem komicznie i tragicznie, bo sporo kasy na to poszło, a w sumie pożytku z tego żadnego nie ma.

2. Cały dzień jeździłem ZTM, więc mogę stwierdzić, że transport publiczny jest tylko i wyłącznie tańszy, chyba, że ktoś ma 500 metrów do metra. Dodatkowo w samym transporcie leje się tona propagandy, którą omówię w pkt 3.


 

 


3. Jest wszędzie masa plakatów i innych śmieci nakłaniających do płacenia podatków w Warszawie, fajnie ale ciekawe ile kasy idzie na tę propagandę, która zawala metro, autobusy i przystanki (w tramwajach ekrany od tych reklam nie działały jak jechałem, więc tutaj nie wiem). Już szczytem były materiały promujące zieloną przebudowę centrum Warszawy, bo ludzie tego CHCĄ.

Komentarz

Ideologia nie dotyczy jedynie światopoglądu czy polityki, ale również spraw społecznych. Bezradny Trzaskowski, który wykonuje globalny rozkaz lewicowych przywódców, nie dając nic absolutnie w zamian, nawet z komunikacji miejskiej uczynił platformę propagandową. Kłamliwą.

Warszawiacy nie gęsi i wiedzą, że te nic nie znaczące hasła nic nie znaczą. Tak samo jak widzą, że urzędnicy ZDM są po prostu idiotami.

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły