[OD CZYTELNIKA] „G***o prawda” – tej formule zostały podporządkowane wszelkie prawa w ZDM

Według ks. Tischnera są trzy prawdy i dzisiaj zajmiemy się tą trzecią – „g***o prawda”. Okazuje się, że właśnie tej formule zostały podporządkowane wszelkie prawa. Mówić półprawdami lub kłamstwem i okazuje się, że znajdzie się ktoś kto mówi sprawdzam. I tak to miało miejsce tym razem. I jak zwykle bohaterem jest mądry i uczciwy inaczej admin strony ZDM…a artykuł dostaliśmy od czytelnika.

Wycięto drzewa czy nie?

Otóż pod postem Zarządu Dróg Miejskich na portalu społecznościowym Facebook pod tytułem „Rozpoczęła się budowa mostu pieszo-rowerowego na Pragę” wywiązała się dyskusja dotycząca dewastacji przyrody w tym rejonie miasta przez ZDM.

 

 

Na zasadzie uderz w stół a nożyce się odezwą odpowiedzi udzielił ZDM, mówiąc, że żadnej dewastacji nie ma.

 

 

Można powiedzieć, że ZDM próbuje wmówić że nic się nie stało a następnie pisze, że przy budowie mostu Południowego wycięto tysiące drzew.

 

Następnie wymieniane są poglądy na temat tej i innych budów w mieście gdzie zniszczono zieleń i budów które nie zostały wybudowane a obiecane w kampanii wyborczej. Do dyskusji wtrąciła się inna osoba i zapytała o źródło informacji dotyczących wycięcia drzew w trakcie budowy mostu Południowego. Na zadane pytanie ZDM nie udzielił odpowiedzi, dziś dowiedzieliśmy się, że ZDM zastosował trzecią prawdę ks. Tischnera.

 

 

Uczestnik dyskusji wystąpił do ZDM o udzielenie informacji publicznej dotyczącej powoływania się urzędnika na jak się okazuje nieistniejące dane.

 

 

 

 

Uczestnik dyskusji nawet stwierdził, że ZDM kłamie publicznie. W odpowiedzi zamiast słowa przepraszam udaje, że nic o swoich kłamstwach nie wie. I tu okazuje się, że nie dość że kłamią to nie umieją się przyznać do tego.

 

 

Proszę Pana oni nie robią z siebie pośmiewiska oni są pośmiewiskiem.

 

Wiemy, że wiele informacji udzielanych przez ZDM jest niepełnych lub wprowadzających mieszkańców w błąd. Większość to PR. My natomiast wiemy, że możemy powiedzieć – sprawdzam!

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły