WAŻNE! 1 kwietnia rusza nabór wniosków o refundację na prace przy zabytkach, które były wykonane w 2021 r

1 kwietnia rusza nabór wniosków o refundację na prace przy zabytkach, które były wykonane w 2021 r. W tym naborze po raz pierwszy będzie można złożyć wniosek o refundację elektronicznie, za pośrednictwem portalu Moja Warszawa. Przyjmowane będą także wnioski składane tradycyjnie, w wersji papierowej.

Szczegóły

Przy składaniu wniosku przez internet nie będzie konieczna wizyta w urzędzie oraz kopiowanie i poświadczanie za zgodność z oryginałem wielu stron dokumentacji. W łatwy i wygodny sposób złożysz wniosek o refundację wraz ze wszystkim wymaganymi załącznikami bez wychodzenia z domu. Dodatkowo system poprowadzi Cię przez kolejne strony wniosku, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że nic nie umknęło Twojej uwadze.


 

 


Aby złożyć wniosek musisz posiadać konto na portalu Moja Warszawa.

Do utworzenia konta będzie Ci potrzebny profil zaufany (możesz go założyć przez internet lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej – szczegółowe informacje.

Po zalogowaniu się, wybierz z katalogu usług „Dotacja w formie refundacji na prace przy zabytkach” (znajdziesz go w kategorii „Architektura, plany i zabytki”).

Więcej szczegółów tu; um.warszawa.pl/waw/zabytki/-/refundacje-2022

za; Stołeczny Konserwator Zabytków

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły