SKANDAL! Urzędnik miejski z symbolem KGB na koszulce? Czy to normalne?

6 czerwca 2019 roku opublikowaliśmy słowa pracownika Biura Polityki Mobilności w Warszawie.  „Niestety przeżył” – tymi słowami skwitował wypadek urzędnik miasta, Marek Utkin!

Kim jest Utkin?

Od lat piszemy, że Warszawę przejęli źli, i i obłąkani ludzie! Ludzie, którzy nienawidzą szczerze wszystkich o innym stylu życia! Na stronach aktywistów pojawiają się życzenia niepowodzenia, czasami nawet i śmierci. O czym Warszawa mogła się przekonać, kiedy wprost wydano wyrok śmierci na naczelnego Portalu.

Warto przypomnieć, że już wtedy w 2019 roku,Pracownik Biura Polityki Mobilności tak skomentował wypadek jadącego na hulajnodze. Ten człowiek, który decyduje o ruchu samochodowym skończył, uwaga, ASP!

 

 

 

 

 

 

To rzecz absolutnie niebywała. Trwa rosyjska okupacja Ukrainy dowodzona przez człowieka wywodzącego się z KGB (które mordowało też Polaków), a urzędnik miasta stołecznego Warszawy, łączy się w bólu z Ukraińcami na tle KGB!

 

 

Komentarz

Nic się nie zmieniło od lat. Mimo naszych telefonów i maili do urzędu, pan Utkin nadal pracuje w warszawskim urzędzie mobilności i ma się świetnie. Przypadków gdzie urzędnicy mają prosowieckie sympatię jest masa.

Zdjęcie zapewne jest bardzo dobrym, yntelygentnym żartem, jak to u rowerowych aktywistów bywa.

Swoich prorosyjskich sympatii nie ukrywają różniej maści „aktywiści”, którzy często afiszują się z czerwoną flagą z czasów rewolucji bolszewickiej.

Być może przyszedł w końcu czas aby wyczyścić nasze miasto z czerwonoarmistów. Po ostatnich doniesieniach o finansowaniu aktywistów przez Rosję, budzi to jednoznaczne skojarzenia.

Czy obsadzanie na kierowniczych stanowiskach osób nie mających podstawowej wiedzy w temacie (Puchalski, Rosińska, Dybalski, Dombi, Pieńkos, Machnowska –  bileterka a dziś zajmująca się o zgrozo warszawską kulturą – którymi zarządzają to też nie jest V kolumną ze strony władz?


Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły