[NASZ NEWS] Praski aktyw przeciwko pomnikowi rzezi Pragi

Od lat piszemy, że ruchy miejskie to czerwone szambo i właśnie przyszedł czas aby raz na zawsze pogonić ich wszystkich na syberyjskie pola. Tam będą czuć się najlepiej. Chyba najbardziej prosowieckim ugrupowaniem (poza Miasto Jest Nasze) są towarzysze z organizacji Dla Pragi. To oni płakali za pomnikiem Czterech Śpiących.

Nie chcą upamiętnić pomordowanych mieszkańców Warszawy

Tym razem o sprawie informuje prześmiewczy portal Dla Zgagi;

No pewnie, po co komu upamiętnienie ofiar rzezi Pragi, zdaniem aktywistów wymordowanie mieszkańców dzielnicy wcale jej nie dotyczy a historia to w ogóle nikomu niepotrzebne. A przecież zamiast budować pomnik ofiarom ludobójstwa dokonanego na mieszkańcach tej dzielnicy, lepiej postawić pomnik Marksa albo Lenina, prawda Dla Pragi? Jak to dobrze, że nie macie w polityce dzielnicy nic do powiedzenia.

Pomijając już manipulację Turka, jakoby cały pomnik miał finalnie tak wyglądać – nie, to póki co tylko cokół, pomnika jeszcze nie ma, zaś dookoła pomnika ma być galeria informacyjna na temat tego wydarzenia.

 

 

Tu „mądrości” osób, które od lat są poza jakimkolwiek progiem wyborczym.

 

 

 

Aktyw to nie społecznicy, nie żaden fikołek tylko oczywista Prawda, że bolszewickie ruchy miejskie nie nawidzą wszystkiego co związane jest z POLSKĄ. Fikołkiem jest pisanie, że to społecznicy. Zasadnicza różnica jest taka, że społecznicy pracują Pro Bono….Panie Turek, „w Polsce” ZAWSZE piszemy wielką LITERĄ.

Pomnik Rzezi Pragi

W grudniu 2016 r. rada dzielnicy Praga-Północ przyjęła stanowisko w sprawie budowy pomnika poświęconego Ofiarom rzezi Pragi w 1794 r. właśnie na placu Wileńskim. Stanowisko poparła rada miasta i 31 stycznia 2017 r. pomysł trafił do urzędników z Biura Architektury i Planowania Przestrzennego. Po blisko siedmiu miesiącach dzielnica otrzymała odpowiedź, w której czytamy m.in. (…) formalnie nie doszło do zniesienia dotychczasowej lokalizacji Pomnika Chwały Bohaterów Armii Radzieckiej na pl. Wileńskim, co uniemożliwia lokalizację w tym rejonie innych monumentów. W związku z powyższym sugeruję poszukiwanie innej lokalizacji, być może w miejscu historycznie związanym z proponowanym upamiętnieniem Ofiar Rzezi Pragi. (…).

To inicjatywa Stowarzyszenia Kocham Pragę.

Komentarz

Turek to jeden z najbardziej aktywnych miejskich „aktywistów’, który razem ze Smykiem, Brywczyńskim, Łakomskim, Buciakiem, Czochem, Galeńskim, donoszą od lat na kierowców, i mocno kibicują wszelkim formom nienawiści. To czyste Zło i Patologia. Zaskakujące jest to, że mając może 0.5% poparcia, chcą mieć wpływ na historię naszego miasta. Wpis Turka nie jest skandaliczny, dowodzi że mamy do czynienia z jawnymi antypolskimi postawami!

Dla Pragi znów skupia większość osoby przyjezdne, takie jak Migas Mazur czy Grudzień, która nigdzie nie pracuje, a jest wszędzie. I wszystko niszczy. Twarzą tej patologii jest oczywiście Krzysztof Daukszewicz, który chciał bić po mordach warszawskich dziennikarzy. Też gość w naszym mieście!

Mamy doskonały czas aby wszystkie stowarzyszenia, organizacje porządnie prześledzić, sprawdzić ich finansowanie, a jak okaże się, że są dywersantami, ukarać i wyeliminować z życia publicznego. Dla dobra nas wszystkich.

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły