[KOMENTARZ] Cóż za bezczelność – „Zbudujemy kolejne trasy rowerowe!” – M. Olszewski

Michał Olszewski, szara eminencja „aktywistycznych” projektów, wielbiciel rowerowej lajkry, jest protektorem Zarządu Dróg Miejskich, któremu szefuje Łukasz Puchalski, nad którym zbierają się ciemne chmury. Olszewski chyba nie ma świadomości, że też  odpowiada za dewastację naszego miasta…

Na drogi rowerowe jest, na remont ulic już nie

Jest wielce zadziwiający fakt, że cała Warszawa już wie, że Zarząd Dróg Miejskich został opanowany przez ignorantów, którym nikt by nie powierzył budowy własnego domu. Olszewski, Ratusz i ZDM – Ci jednak są cały czas w amoku.

Zbudujemy kolejne trasy rowerowe! Rada Miasto Stołeczne Warszawa wyznaczyła nowe zadania związane z rozwojem infrastruktury rowerowej w centralnym obszarze stolicy. Zarząd Dróg Miejskich Warszawa przygotowuje się do realizacji dróg rowerowych na wolskim odcinku alei “Solidarności” oraz wzdłuż ul. gen. Andersa w Śródmieściu.

 

 

Komentarz

Zbudujemy kolejne parkingi i wyremontujemy dziurawe ulice” – na taką wiadomość warszawiacy się nie doczekają, na pewno za kadencji tej ekipy. Ta ekipa autentycznie oszalała na punkcie źle rozumianej ekologii, i zbyt głęboko (nie mając ku temu podstaw merytorycznych) wzięła sobie do serca urojenia o tym, że rowery uratują świat. W Tworkach na pewno.

Do rzeczy. Michał Olszewski to protektor Buciaka (z nim szykuje nam dewastację ul. Kruczej. Buciak jest odpowiedzialny za całkowite zniszczenie Dolinki Służewieckiej, wespół z Glusman), prawdopodobny protektor firmy konsultingowej prowadzonej przez niejaką Ignatowską, która wykonuje konsultacje – zawsze na korzyść miasta, nie biorąc pod uwagę w ogóle mieszkańców. Michał Olszewski to również hejter, który wspierał zorganizowany atak na naczelnego Portalu. Olszewski w końcu to facet, który robi wszystko aby nie być zauważonym, i jest przekonany, że nikt nie wie o tym, że wspiera sieć patologicznych powiązań. Od dziś wie już cała Warszawa.


https://twitter.com/wrr_wawa/status/1485588897522405380


Zatem czas najwyższy głośno to powiedzieć –  Olszewski działa przeciwko mieszkańcom. Ten sam Olszewski za to działa na rzecz zdziczałego rowerowego aktywu, który od początku kadencji Trzaskowskiego jest wyjątkowo traktowany. Rolą pożytecznych idiotów jest robienie złej roboty. Poprzedniczka Trzaskowskiego, Gronkiewicz – Waltz trzymała daleko od siebie wszystkich oszołomów miejskich, i właśnie pożytecznych idiotów.

Ale może zastanawiać jedno. Pewność Olszewskiego, że dewastacja miasta, której patronuje będzie trwać bezkarnie i bez końca. Nie dociera ani do niego, ani do Trzaskowskiego, ani do Rady Miasta, że kiedy zostanie za chwilę kolejne złożone trzecie zawiadomienie do Prokuratury, i kolejne, wcześniej czy później ktoś za to odpowie. A może to być właśnie Michał Olszewski – jeden z najbardziej chorych i szkodliwych trybów w naszym mieście. Kto wie…

A my cieszmy się, że Rada Miasta rzuciła ochłap w postaci 70 milionów na…remonty dróg…

Tu przypominamy nasze artykuły o niebezpiecznym układzie między miastem a „aktywem”

 

https://portalwarszawski.com.pl/2021/11/12/konsultacje-spoleczne-wyjasniamy-zaleznosci-w-tej-quasi-mafijnej-ukladance/

 

[SZOK!] Tak wyglądają niezależne konsultacje??

Portal Warszawski

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły