[APEL] „Pewna myszka po tygodniu spędzonym na Warszawskich dworcach ma małą prośbę”

Pewna myszka po tygodniu spędzonym na Warszawskich dworcach ma małą prośbę. Myszka NIE zbiera pieniędzy ale możesz ją wesprzeć swoim czasem i serduchem. A przy okazji wiemy kto tak pięknie pomaga.

Apel

Jeśli możesz spędzić swój czas z Ukraińskimi Dziećmi przypominając im choć na chwilę, że dalej nimi są to napisz lub zadzwoń do mnie. Pożyczę Ci strój, powiem jak zabawiać aby nikogo nie urazić i nie wystraszyć, powiem Ci jak wygenerować setki uśmiechów u tych najmniejszych ale też u ich Rodziców.

Gwarantuje Ci, że wylejesz morze łez i wzruszeń ale nie martw się, w masce tego nie widać…

W gratisie dostaniesz tonę słodyczy od wdzięcznych Dzieci, czasami maskotkę (tego słonika właśnie dostałem)…… W ciągu jednego dnia przeżyjesz więcej wzruszających i pięknych chwil niż przez rok nie będąc ,,Miki Mouse”… Są też momenty strasznie smutne.

I wiecie co w tym jest najtrudniejsze? Chyba nikt nie zgadnie. Jakiś tydzień temu był taki dzień, że było trochę zwierzaków na dworcu (m.in. Dinozaur), teraz już chodzi tylko myszka. Zwierzaki zostały przepędzone przez procedury i administracje. Temat jest długi , nie miejsce na to ale jeśli chcesz dołączyć do gangu Myszki to wyposażę Cię w skillsy, które nie pozwalają na przepędzenie Myszki.

Pomimo nasyłania wielokrotnie Polska Policja(funkcjonariusze są fantastyczni bo muszą podjąć interwencje po zgłoszeniu ale po rozmowie zawsze pouczają i pozwalają dalej chodzić) niech Cię to nie zrazi, masz za sobą setki DzieciNo jeśli chcesz pomóc inaczej, mogę powiedzieć jakie słodkości Myszce schodzą kilogramami codziennie, będzie to też bardzo cenna pomoc jak je kupisz i zamówisz na mój adres; Adrian@skuteczni.pl

 PS. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do Gangu Myszki dodatkowo dam Ci kilka zwrotów po Ukraińsku do nauczenia, takich bazowych służących do podstawowej komunikacji z Dziećmi. No i w gratisie sprzedam CI parę patentów iluzjonistycznych, które zostaną z Tobą dożywotnio, tak jak wspomnienia z tych wzruszających dni. Każda wielka podróż zaczyna się od pierwszego kroku.Kim jest myszka?

To Adrian Kłos, To Adrian Kłos, znany z filmów jak Pokochałem Gangstera czy Bad Boy. Przy okazji nasz znajomy. Niech jego apel niesie się po świecie!

Warszawiacy do dzieła! Adrian, a Tobie dziękujemy z głębi serca!

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły