HIT! Praski „aktyw” protestował w sprawie, której już nie było!

Stowarzyszenie Dla Pragi, czyli jedna z najbardziej znienawidzonych organizacji przez mieszkańców Pragi Północ, jest wszędzie, na wszystkim się znają, i są na wszystkich konsultacjach. To oni bronili sowieckich symboli w Warszawie. A w ich szeregach spotkamy Krzysztofa Daukszewicza (ten co chciał bić dziennikarzy, autora patostron, i zorganizowanego hejtu na naczelne Portalu), Roberta Migas Mazura (facet od kornika drukarza, geograf, który jakimś cudem zna się na miejskiej infrastrukturze) no i oczywiście, Wandę Grudzień. Tak jak się za coś weźmie…

Się chwalą…

Byliśmy wczoraj na pikiecie zorganizowanej przez Komitet Obrony Praw Lokatorów i mieszkańców budynku Stalowa 54, którzy po dwukrotnym pożarze swojej kamienicy wciąż mieszkają w hotelu, nie wiedzą, jak długo będą mogli w nim zostać oraz czy i kiedy będą mogli wrócić do swoich mieszkań. Po raz kolejny władze dzielnicy chowają głowę w piasek i odmawiają lokatorom komunalnym podstawowych informacji. Ostatnio w podobnej sprawie – braku informacji o podłączeniach do c.o. w budynkach z roszczeniami po zmianach w prawie – protestowaliśmy w styczniu.

Dlatego wczoraj wspólnie z mieszkańcami Stalowej 54 domagaliśmy się ponownie bardziej transparentnej komunikacji i zadbania o potrzeby pogorzelców. Nasze stowarzyszenie reprezentowała Wanda Grudzień. Po raz kolejny nie pojawił się nikt z władz dzielnicy, obecny był natomiast Mariusz Borowski – Radny Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy (czytaj „aktywista”).

Ale przeoczyli jeden szczegół

Geniusze z Porozumienia dla Pragi byli wczoraj na proteście z cyklu „mieszkanie prawem, nie towarem” organizowanego przez Jakuba-Zenobię Żaczka i jego anarchokomunistycznych kolegów z KOPL. Żeby było śmieszniej, sprawa której dotyczył piątkowy protest została już załatwiona dwa dni wcześniej (w środę) przez władze dzielnicy ale skoro już się ogłosiło protest to przecież lewaczki nie będą odwoływać xD więc ochoczo protestowali domagając się tego, co już im przyznano dwa dni wcześniej – pisze prześmiewczy portal Dla Zgagi.

 

 

Komentarz zbędny

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły