Poseł Konfederacji Grzegorz Braun musi stracić immunitet i stanąć przed sądem??

Poseł Konfederacji Grzegorz Braun musi stracić immunitet i stanąć przed sądem. Za co? Za sianie dezinformacji, hejtu i działanie na szkodę naszego państwa. Składam więc zawiadomienie do prokuratury – czytamy na stronie Joanna Scheuring-Wielgus.

Za co?

  • Grzegorz Braun właśnie wyraził poparcie dla krążących po Przemyślu bojówek atakujących uciekających przed wojną uchodźców (jak wszyscy widzimy, głównie kobiet i dzieci) za rzekome napady na Polaków – wymienia posłanka Scheuring – Wielgus.
  • Grzegorz Braun BEZ MASECZKI wtargnął do Narodowego Instytutu Kardiologii w Warszawie, wykrzykiwał głupoty, ale przede wszystkim narażał zdrowie i życie chory na serce pacjentów. Szarpał się też dyrektorem szpitala.
  • Od początku pandemii marszałek Sejmu na każdym posiedzeniu upomina Grzegorza Brauna ws. przestrzegania obostrzeń. A Grzegorz Braun, narażając zdrowie i życie pracowników Sejmu, robi „karierę” na byciu antyszczepionkowcem i na sianiu zamętu, niepokoju i zamieszania związanego z pandemią.
  • Ludzie podający się za współpracowników Grzegorza Brauna robili naloty na szkoły na Śląsku i „kontrolowali” je w temacie pandemii.
  • Grzegorz Braun z trybuny sejmowej powiedział do ministra rządu RP, że będzie wisiał.
  • Grzegorz Braun to człowiek, który mówił o potrzebie strzelania do dziennikarzy niektórych mediów.
  • Grzegorz Braun powiedział, że jest za karaniem za homoseksualizm.
  • Muzeum POLIN nazwał ośrodkiem dezinformacji i propagandy.

 

To nie wszystko

Grzegorz Braun to hejter, ksenofob, rasista, homofob, który rozpowszechnia kłamstwa. Ktoś taki nigdy nie powinien być posłem. Ktoś taki po prostu destabilizuje sytuację w Polsce. Od lat pozostaje bezkarny. DOŚĆ TEGO! Grzegorz Braun powinien stracić immunitet i stanąć przed sądem. Złożyłam do Prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Grzegorza Brauna, przestępstwa na szkodę interesu prywatnego i publicznego, polegającego na:

nawoływaniu do nienawiści na tle różnic narodowościowych,

publicznym znieważaniu grupy ludności z powodu przynależności narodowej lub etnicznej,

naruszeniu nietykalności funkcjonariusza publicznego,

narażeniu ludzi na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu.

Domagam się, by do Sejmu trafił wniosek o uchylenie mu immunitetu. Cała Lewica go poprze. Grzegorz Braun nie może być świętą krową, której wolno zrobić i powiedzieć wszystko – konkluduje posłanka.

za; Joanna Scheuring-Wielgus

Portal Warszawski

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły