Bezczelność Puchalskiego i „aktywu” bije rekordy! Wykorzystują wojnę na Ukrainie do tępej propagandy!

Pełnomocnikiem Prezydenta m.st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej jest Łukasz Puchalski. Puchalski jest jednocześnie dyrektorem ZDM, co samo w sobie już jest delikatnie mówiąc, niestosowne. On też stoi za totalnie aktywistycznym kontem Pełnomocnik Prezydenta m. st. Warszawy ds. komunikacji rowerowej. Dyrektor Zarząd Dróg Miejskich Warszawa znów dał świadectwo o sobie. Inaczej myślących blokuje, atakuje, poza swoimi. Ci mogą wszystko. Ale Kielecki Rzecznik Osób Niezmotoryzowanych też dał popis….

Warto przypomnieć

Dwa najistotniejsze źródła przychodów samorządów to:

38% naszego podatku PIT,

podatki od nieruchomości.

To nam i Wam, pracującym warszawiakom, zabierane są pieniądze by pan Puchalski dostał pensję i ubezpieczenie. To on jest dla nas, nie my dla niego. I tenże będący na naszym garnuszku urzędnik, ma czelność pisać takie rzeczy i w taki sposób! To całe towarzystwo wzajemnej adoracji pod auspicjami warszawskiego samorządu, trzeba natychmiast rozgonić! Niech zmienią pracę, albo wezmą kredyt i płacą razem z nami na UCZCIWYCH i KOMPETENTNYCH ludzi, nie działających na naszą niekorzyść!

 

 

 

 

Absolutnie odrażające, kiedy to Puchalski i jego towarzysze „aktywiści” czyli Radzikowski (wierzymy, że ma papiery potwierdzające, że naczelny Portalu ma papiery, i potwierdzi to w sądzie) Łakomski, Smyk nawet w takich dniach obrażają, i uprawiają tępą propagandę. Dlatego od lat powtarzamy – trzeba zrobić wszystko aby stali się niebytem, tym bardziej że wszyscy oni propagują wiernie komunistyczne „wartości”. Totalitaryzm (czyli w tym przypadku brak wyboru i przymus) i terror przede wszystkim.

 

Nie wiadomo co wynika z tego wpisu, może to że Puchalski namawia „aktyw” do walki na Ukrainie, lub naprawdę ciężki stan obsesji, którą ci ludzie zostali dotknięci? Niebywałe! Nawet w takich chwilach nie mogą zamilknąć!

To nie wszystko

 Kielecki Rzecznik Osób Niezmotoryzowanych dał też popis. Zmotoryzowani – ok 23 mln Polaków (z 38) mln, stanowiący niemal całość grupy pracującej, w podatkach dofinansowują 2/3 ceny biletu komunikacji miejskiej aby niezmotoryzowany rzecznik mógł się przemieszczać.

Rzeczniku – więcej pokory, wdzięczności, i mniej zaglądania w czyjś portfel – zmotoryzowanych nie interesuje ile płacisz za trampki, i nikogo nie powinno. Nie kupujesz paliwa – temat Cię nie dotyczy, zatem zmotoryzowani mogą Ci powiedzieć to samo, co Ukraińscy żołnierze Rosjanom pod Wyspą Węży.

Wiesz zatem gdzie i jak masz się udać.

 

 

 

Dlaczego Kielecki Rzecznik namawia do dywersji w Polsce, gdy Polacy i uchodźcy potrzebują kupić paliwo aby przejechać od granicy z Ukrainą do miejsc w Polsce? Dla kogo pracuje Kielecki Rzecznik Osób Niezmotoryzowanych? Czy to ukryty śpioch?

Lubię Miasto, StopKorkom, Portal Warszawski

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły