[NASZA ANALIZA] Co się dzieje z dokumentami w ZDM?? Czy Puchalski je preparuje??

W związku z brakiem odpowiedzi na niektóre pytania dotyczące legalności dojazdu do parkingi na ul. Chmielnej 120 oraz zgody właściciela terenu nie należącym do ZDM na ustawienie słupka do odczytu kary magnetycznych, ustawienia rusztowania na czas wykonywania graffiti, prawa na ustawienie na ustawienie znaku drogowego oraz zgody na ustawienie stojaków dla roweru przed siedzibą ZDM, zwróciliśmy się do Puchalskiego z konkretnymi pytaniami.

Czy ZDM działa legalnie. Dziś co do tego mamy coraz większe wątpliwości a chodzi o teren wokół budynku na ul. Chmielnej 120.

 

Dowiadujemy się, że odpowiedzi oraz umowy zostały przesłane a jeśli chodzi o stojak dla rowerów, należy zwrócić się do zarządcy ruchu.

 

 

Okazuje się, że ZDM wymagając przestrzegania prawa przez mieszkańców, łamie prawo

Puchalski nie jest w stanie przedstawić nam umów z zarządcą terenu na ustawienie rusztowania w czasie wykonywania graffiti na budynku, nie jest w stanie przedstawić nam zgody właściciela na ustawienie słupka do odczytu kart magnetycznych, nie jest w stanie przedstawić nam projektu organizacji ruchu oraz zgody na ustawienie parkingu dla rowerów przed swoją siedzibą. Czy ZDM nie posiada żadnych umów z właścicielem terenu, na dojazdu do parkingu ZDM obowiązujących przed 2022r? Czy ZDM posiada projekt organizacji ruchu na ustawienie parkingu dla rowerów przed swoją siedzibą? Przypominamy, że stojak dla rowerów powstał zaraz po objęciu funkcji dyrektora przez Łukasza Puchalskiego.

Komentarz

Zgłoszenie Zarządu Dróg Miejskich przez Trzaskowskiego i nominowanie tego miejskiego urzędu w kategorii bezpieczeństwo, jest nie tylko kłamstwem, ale bardzo nieodpowiedzialne. Trzaskowski zamiast wywalić na tzw. zbity ryj człowieka, który zagraża naszemu życiu, chroni go i promuje, a znaczy to że Trzaskowski staje się współodpowiedzialny kolejnych przyszłych wypadków.

Nominowanie ZDM-u w kategorii bezpiecznych ulic, to splunięcie warszawiakom w twarz Panie Trzaskowski!

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły