[TYLKO U NAS] Kim jest radny Marek Szolc?

Byłem prawnikiem w fundacji ClientEarth Prawnicy dla Ziemi zajmującej się ochroną przyrody, walką z zanieczyszczeniem powietrza oraz zmianami klimatu. Jednocześnie jako wolontariusz wspierałem działania Warszawskiego Alarmu Smogowego – pisze o sobie Szolc. W tej samej pracował Jan Mencwel. Zdjęcie na górze pochodzi z naszego artykułu o tym jak Szolc chciał bronić przed wycięciem drzew w Al. Waszyngtona…których nikt nie chciał wycinać. Płaczuś Szolc to też oczywiście serdeczny przyjaciel wybitego „dziennikarza” Osowskiego z Wyborczej, którzy tropią kierowców….

Urodzony w Łodzi, warszawski radny szkodzący ludziom

CE to tam gdzie działał Jan Mencwel. Wiadomo zatem skąd te pomysły i zatwardziała retoryka. Radny Szolc oczywiście doskonale wie czego potrzebują mieszkańcy. Przyjechał do nas z Łodzi, a dziś jest jednym z najbardziej znienawidzonych radnych. Sam na to ciężko zapracował.

A czego che Szolc, zadeklarowany homoseksualista, nie mający rodziny ani żadnych poważnych obowiązków. No chce innym urządzać życie. Przyjrzyjmy się jego działaniom.

A to chce dnia bezmięsnego w szkołach, chce aby wszyscy warszawiacy  jeździli na rowerach. Wszędzie i zawsze. Oczywiście chce kasy dla urzędników za jazdę rowerem. W ramach promocji powszechnego uszczęśliwiania i edukacji mieszkańców Warszawy radny może tak by przypomniał, w jakich to okolicznościach miał poważny wypadek na rowerze? Czy zdrowy, młody byczek, nie posiadający rodziny, dzieci, bliskich osób starszych w Warszawie, rowerem nie jechał aby chodnikiem?

Poniżej deklaracje Szolca, który powiela brednie o ilości samochodów w Warszawie.

 

Tu bzdury Szolca

Szolc kompromituje się swoja indolencją na każdym kroku. Ostatnio ratował drzew z Al. Waszyngtona, które według niego miały iść pod topór. Miał świadomość tego, że kłamie bo rada dzielnicy jasno parokrotnie pisała, że żadnych drzew nie chce wycinać…(https://portalwarszawski.com.pl/2021/10/26/)

Jako, że tych bredni jest cała masa, proponujemy przejrzeć linki na dole. Imponująca biografia, imponującego obsesjonisty. Dochodzą nas głosy, że mieszkańcy mają go już serdecznie dość. Jak myślicie, ten człowiek zdaje sobie z tego sprawę?

Tu więcej o nim

 

Antyspołeczny patoradny Szolc (komunista) walczy ze zmotoryzowanymi mieszkańcami Warszawy

 

Gigantyczne korki po zwężeniu Pl. Zbawiciela

 

 

Wyborcza i „aktyw” jak zwykle kłamią! W tej historii nic nie jest Prawdą!

 

Warto zapamiętać! Radny Szolc cieszy się, że wreszcie mogli nam podnieść podatek parkingowy!

 

Radny Szolc chce jak najwyższych opłat za parkowanie!

 

Radny Szolc chce przesadzać mieszkańców na rowery!

 

Piękny nokaut radnego Szolca – kolejnego „speca” od wojny i polityki

 

[VIDEO] Radny M. Szolc zaprzysięgał dzisiaj „tęczowe małżeństwa”…

 

ActivistWatch, Portal Warszawski

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły