Atakującym kierowcy furgonetki pro life jest 34-letni Piotr S, pracownik koncernu medialnego z niemieckim kapitałem??

Dwa tygodnie temu pisaliśmy o kolejnym napadzie na kierowcę furgonetki Pro Prawo do życia. Prawdopodobnie udało się zidentyfikować sprawcę napadu na kierowcę antyaborcyjnego samochodu Fundacji Pro-Prawo do życia. Przypomnijmy, że napastnik podszedł do stojącej na światłach furgonetki, rzucił ciężkim przedmiotem w drzwi, a następnie otworzył je i zaczął szarpać kierowcę. Uszkodził mu również telefon i dwukrotnie uderzył go drzwiami. 

Ten sam schemat

Ciekawe jest zwłaszcza miejsce pracy prawdopodobnego napastnika. Lewicowe, zagraniczne koncerny medialne obecne w Polsce od lat promują prawo do legalnej aborcji i prowadzą bardzo agresywną kampanię na ten temat. Ośmiela to agresorów do działania. W Niemczech pro-liferzy spokojnie idący ulicami w Marszu dla Życia są atakowani przez lewicowych i tęczowych bojówkarzy. TVP Info informowało również, że niemiecka Antifa przyjeżdżała do Polski na tzw. czarne protesty i Marsze Niepodległości, żeby bić ludzi o innych poglądach. Być może napastnik z Warszawy się na nich wzorował.

Dane prawdopodobnego sprawcy napadu zostały już przekazane policji. Czekamy obecnie na dalsze informacje, na przykład dot. postawienia zarzutów Piotrowi S.

za; stronazycia.pl

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły