Mocna riposta Burmistrza Pragi Północ na urojenia „aktywistów” – „Nie, jeszcze raz nie. Mieszkańcy nie chcą zamknięcia ul. Ząbkowskiej”

Zamykanie tak ważnej ulicy jest po prostu złym pomysłem, tym bardziej że pomysł ten został parokrotnie zrealizowany bez zgody rady dzielnicy. Miejscy terroryści chcą cały czas zamykać ul. Ząbkowską. Proceder ten trwa od paru lat. A to zamykali na dwa letnie miesiące tę piękną ulicę, a to chcieli zrobić z tej ulicy woonerf. Dziś mocną ripostę w tej sprawie dał Burmistrz Pragi Północ, Dariusz Kacprzak.

Nie, i raz jeszcze nie!

Powrócił, już dawno i wielokrotnie krytykowany przez nas, pomysł aktywistów miejskich i władz Miasta na całkowite zamknięcie ulicy Ząbkowskiej. Ile razy można do tego wracać? – nie, nie i jeszcze raz nie: mieszkańcy nie chcą zamknięcia, mieszkańcy skarżyli się na hałas, nocne imprezy, załatwianie potrzeb fizjologicznych w bramach i awantury, Miasto nie ma pomysłu na zapewnienie atrakcji przy „zamkniętej Ząbkowskiej”, Miasto nie przeznacza na imprezy kulturalne przy „zamkniętej Ząbkowskiej” wystarczających środków, mieszkańcy pobliskich ulic nie chcą by przenosić ruch samochodowy na ich ulice, wpierw niech Prezydent Miasta dokończy obwodnice Pragi napisał na swoim profilu Kacprzak.

 

 

Urząd Dzielnicy jest na etapie podpisywania umowy na wykonanie koncepcji urbanistyczno-architektoniczno-funkcjonalnej dla całego obszaru Praskiego Traktu Książęcego – za kilka miesięcy będziemy wiedzieć jak ten, w tym Ząbkowska, fragment Pragi powinien wyglądać i jak powinien zostać zrewitalizowany.

To odpowiedź na kłamstwa redakcji z ul. Czerskiej (jak zwykle niezawodny „redaktorek” fantasta Osowski) i niejakiego Mariusza Borowskiego, radnego Pragi Północ z…a jakże…Lewicy.

 

Przypominamy, Rada Dzielnica była przeciwko zamykaniu ul. Ząbkowskiej

 

[NASZ NEWS] Rada Dzielnicy przeciwna zamknięciu ul. Ząbkowskiej!

za; Dariusz Kacprzak, Burmistrz Pragi Południe

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły