[NASZ KOMENTARZ] Remont ul. Sokratesa – symbol nieudolności i ignorancji ZDM-u!

Zwężoną ulicą Sokratesa pojedziemy dopiero na wiosnę. Przebudowa miała zakończyć się jeszcze w 2021 roku, ale drogowcy napotkali problemy z podziemną infrastrukturą. Rzecznik Zarządu Dróg Miejskich tłumaczy, że na tempo prac wpłynęło też rozszerzenie strefy płatnego parkowania na Ochocie i Żoliborz”  – można było usłyszeć z ust Łukasza Dybalskiego, rzecznika ZDMu, miejskiego aktywisty.

Urojenia ZDM-u

Pracownikom wykonawcy miał też dać się we znaki COVID-19. Takie brednie powielają warszawskie media między innymi TVN Warszawa. Tak tłumaczy się rzecznik Zarządu Dróg Miejskich w sprawie opóźnień na ulicy Sokratesa. Na miejscu Pana rzecznika siedzielibyśmy cicho.

Ale po kolei: Czy gdy rozpoczęto prace remontowe na ulicy Sokratesa pandemia COVID-19 dawała się we znaki na terenie Warszawy? Tak Panie Dybalski, więc ta pandemia Was nie zaskoczyła, a skoro Was nie zaskoczyła to znaczy, że Pan opowiada farmazony. Pandemię jako czynnik ryzyka można było uwzględnić w momencie rozpoczęcia prac, więc tłumaczenie się opóźnieniami spowodowanymi pandemią, świadczy tylko i wyłącznie o waszej nieudolności, braku umiejętności i braku wiedzy. Dokładnie taka sama sytuacja występuje w przypadku  nieprzewidzianych przeszkód w postaci infrastruktury podziemnej. Prawidłowo przygotowany projekt powinien uwzględniać wszystkie urządzenia, w tym urządzenia podziemne. Niestety, od samego początku nie było prawidłowego projektu na remont tej ulicy o czym zostaliśmy poinformowani przez ZDM gdy wcześniej zadawaliśmy pytania.

Natomiast jeśli chodzi o strefę płatnego parkowania na Żoliborzu i Ochocie, to nie wprowadzały jej krasnoludki tylko ZDM. Tego też nie przewidzieliście, zapewne było to dla Was całkowitym zaskoczeniem. Jak widać to nie COVID-19, nieprzewidziane urządzenia podziemne czy wprowadzenie stref płatnego parkowania są przyczyną opóźnień, a nieudolność, niefrasobliwość, brak doświadczenia i niewiedza osób zarządzających w ZDM.

Oczywiście jak już wcześniej pisaliśmy, ZDM wyda na w/w przebudowę dziesiątki mln zł a za ich nieudolność zapłacą mieszkańcy. Wszyscy płacimy  w podatkach.

Panie Dybalski, nie ma Pan pojęcia o swojej robocie, zatem prosimy aby pan się już nie wypowiadał w tym temacie, bo Pan się ośmiesza. I kłamie. Jak zwykle.

 

Czy Puchalski (dyr. ZDM) jest współwinny tragedii na ul. Sokratesa???

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły