[NASZ NEWS] Burmistrz Ursynowa wspiera donoszenie i patologię??

Robert Kempa znany jest z tego, że nic nie robi dla swojej dzielnicy, którą zarządza, czyli Ursynowem. Być może największym jego osiągnięciem było widoczne wsparcie dla tzw. strajku kobiet, i oblepienie błyskawicami całego ursynowskiego ratusza. Wybitny też jest jego zastępca. W ciągu całych swoich rządów zasłynął tym, że zamiast soli do śniegu używa kawy.

Kempa ręka w rękę z zaburzonymi ludźmi??

Takich Święte krowy warszawskie nie znoszę najbardziej. Obok parking na 200 miejsc pomiędzy urzędem dzielnicy a Ursynowskie Centrum Kultury „Alternatywy”. Niestety numery ursynowskie – czytamy na stronie Kempy.

 

 

Komentarz

Kempa jest funkcjonariuszem (wybitnie średniej klasy) Trzaskowskiego, Ten prowadzi obsesyjną antysamochodową politykę, zgodną z wolą lewackich europejskich zleceniodawców. Takich burmistrzów wykonujących zalecenia ratusza jest niestety większość. Gdyby Trzaskowski kazał im grzebać w śmieciach, jest szansa, że grzebaliby w nich

Ale Kempa tak naprawdę grzebie w śmieciach. Właśnie dołączył do towarzystwa ludzi lubujących się w fekalnych zabawach (Galeński, Lejk – pracownik ZDMU – oni to gaworzą sobie w wolnych chwilach o kupie), ludziach prawdopodobnie zaburzonych emocjonalnie – Smyk, Lakomski, Brywczyński, Mencwel, którzy niszczą nam Warszawę, fizycznie i duchowo. Kempa właśnie znalazł sobie doborowe towarzystwo podtatusiałych przegrywów, którzy uwielbiają donosić i smarować samochody psimi odchodami.

Panie Kempa, takie parkowanie jest złe, zgadza się, ale pan właśnie upadł. Tam gdzie oni.

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.