Im się już wszystko miesza w głowie, czyli o odśnieżaniu ddrów..

Żyjemy w czasach dziwnych. Jednej radnej przeszkadzają śmieciarki sprzątające nad ranem, innym dym papierosowy, innym czarne sklepy, a inni mają obsesje, urojenia, i uważają się za nadludzi mimo że sugerują to innym. Ten wpis jest dowodem pełzającej społecznej głupoty.

Kategorie użytkowników??

Drodzy ursynowscy piesi. Jeśli po Waszych pięknie odśnieżonych i nawet posypanych piaseczkiem chodnikach (a nie po swoich śliskich, zalodzonych drogach rowerowych) pomykają ukradkiem smutni lub wściekli rowerzyści – nie bądźcie na nich źli i spróbujcie ich zrozumieć. Im po raz kolejny uświadomiono, że na szlakach komunikacyjnych Ursynowa stanowią trzecią kategorię użytkowników. Wy macie lepiej, należycie do drugiej. Pytanie kontrolne do ursynowskich burmistrzów: kto należy do pierwszej kategorii i dlaczego, jak zawsze, kierowcy? Przecież rowery też mają koła…-  czytamy na jednej z grup.

 

Komentarz

Za komentarz niech posłuży odpowiedź czytelnika ja jednej z grup FB. ….

To powinno brzmieć tak, temu Panu się wszystko pomieszało. Drodzy ursynowscy piesi.

Jeśli na Waszych pięknych odśnieżonych i nawet posypanych chodnikach, zaparkuje samochód, to znaczy, że zarządca drogi nie zadbał o wystarczającą ilość miejsc parkingowych w Waszej okolicy, gdyż w ich miejsce wybudował ścieżki rowerowe. Jeśli nie możecie dojechać autobusem w wybrane miejsce, to znaczy , że Wasz autobus utknął w korku bo zarządca zwęził ulicę w celu wybudowania ścieżki rowerowej.  Jeśli nie mogą dojechać do Was lub Waszych bliskich służby ratunkowe to znaczy, że zarządcy dróg wprowadzili zwężenia powodując brak możliwości przejazdu tych służb bo wybudowane zostały ścieżki rowerowe dla 2% mieszkańców tego miasta.

Im po raz kolejny uświadomiono, że na szlakach komunikacyjnych Ursynowa stanowicie trzecią kategorię użytkowników.

Wy macie lepiej, należycie do drugiej

Pytanie kontrolne do ursynowskich burmistrzów (ogólnie warszawskich): kto należy do pierwszej kategorii i dlaczego, jak zawsze są nimi rowerzyści?

Przecież samochody też mają koła...

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *