HIT! Radny wyłudza pieniądze od naczelnego Portalu Warszawskiego?

9 lipca 2020 roku na łamach Portalu Warszawskiego pojawił się post opisujący patologiczne podejście aktywu do rzeczywistości. Praktycznie bez komentarza, bez niczego. Szablonowy przedruk. Sprawa dotyczyła zdarzenia w Krakowie. Krótki komentarz, publikacja postów z imionami i nazwiskami opublikowany w mediach społecznościowych. Nic więcej. Po półtora roku niejaki pan Tadeusz Styrski, radny Krakowa, rady dzielnicy, przypomniał sobie o sprawie i zażądał ode mnie (naczelnego Portalu Warszawskiego) wpłaty na jego konto w wysokości…bagatela 8 tysięcy złotych.

Radny mógł złamać trzykrotnie prawo; o danych osobowych, możliwość wyłudzenia pieniędzy i zastosował prywatne orzecznictwo

Okazuje się, że Pan Styrski to radny Krakowa, ale przede wszystkim „aktywista” czynnie walczący o rowerowy świat.Tadeusz Styrski, podgórski radny dzielnicowy jest bardzo wrażliwy. Już w roku 2017 poczuł się urażony listem, jaki przedstawiciele Stowarzyszenia Stare Podgórze odczytali podczas sesji rady dzielnicy i przed sądem miał domagać się sprostowania, przeprosin oraz wpłaty pieniędzy na cele charytatywne.

Teraz ze swoją urażoną duma bardzo ważnego Pana przyszedł do mnie. Publikuję w całości jego pismo, które przyszło na mój prywatny adres (skąd Pan radny ma ten adres?). Co ciekawe koperta jest zaadresowana odręcznie, a adres nadawcy jest niewyraźny.

Oto treść pisma;

 

A dotyczyło to tego wpisu; https://www.facebook.com/page/1413304982277429

Jaki łaskawy prawda? Nie mogę komentować!

 

 

Pan Radny nie zna prawa i złamał je trzykrotnie; o danych osobowych, wyłudzenie pieniędzy i zastosował prywatne orzecznictwo. Panie Styrski, a gdzie przedsądowe wezwanie, gdzie wyrok??

Fobie Styrskiego?

Jak dowiedziałem się od jednego ze społeczników z Krakowa, były pan radny w grudniu 2021 r. oskarżył około 15 osób tylko dlatego, że ośmieliły się mieć inne zdanie niż on.  Ponoć ma za sobą już przegrane sprawy. Czyżby był bankrutem i wyciąga pieniądze od każdego?

Komentarz

To nie pierwszy przypadek kiedy środowisko aktywu publikuje moje wrażliwe dane osobowe, jak adres zamieszkania (skąd go mają?) , czy status finansowy. Przypominam, że jestem osobą prywatną. Wszystkie osoby które dokonują prób ingerencji w moje prywatne życie, zastraszania mnie, poniosą karne konsekwencje. Dotyczy to również mojego stalkera, który publikuje mój adres i wyżej wymieniony status finansowy. Czas pobłażania się właśnie skończył.

Daniel Echaust

Portal Warszawski

 

 

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły