[TYLKO U NAS] Obrzydliwe. Naczelnik wydziału parkowania w ZDM (Lejk) o sra.iu (dosłownie) z patoaktywistą. I nie tylko

Będziemy jak mantrę powtarzać, że dożyliśmy czasów chorych. Ludzie wywodzący się z jakichś koszmarnych nizin społecznych, zawłaszczają publiczną przestrzeń. W Warszawie niestety widać to jak na dłoni.  „Aktywiści” miejscy gardzą inaczej myślącymi mieszkańcami, to dlaczego nie mogą tego robić miejscy urzędnicy. Jeśli taki Michał Olszewski był zaangażowany w kampanię nienawiści i wspierał ich w tej knajackiej robocie, to nie należy się dziwić, że jest i przyzwolenie dla takich zachowań w warszawskim ratuszu. Michał Lejk (Zarząd Dróg Miejskich Warszawa) mówiący do mieszkańca Warszawy jesteś dnem, nikim nawet za komuny nie utrzymałby się na posadzie. Ale jak widać, rynsztok stał się stylem życia tego chorego miasta.  Ci ludzie szczególne umiłowanie mają do odchodów i wydalania. Samo pisanie o tym napawa obrzydzeniem, ale mieszkańcy muszą wiedzieć, do jakiego to miasto stanu zostało doprowadzone. Za przyzwoleniem Rafała Trzaskowskiego! Przypominamy nasz artykuł sprzed trzech lat.

Zamiłowanie do fekaliów?

Parę lat po Warszawie gruchnęła wieść, że ktoś smaruje samochody psimi odchodami. Portal Warszawski jako pierwszy stanowczo zareagował pisząc wprost, że mamy do czynienia z zaburzoną jednostką, która wtedy pracowała jako kierowca autobusów miejskich.

Ceną za pisanie prawdy był atak na nasz portal, który zniknął na pół roku. Wrócił bo zmusiliśmy do tego fb, pisząc skargę do centrali i sądu w Irlandii. Okazuje się, że  mimo krytyki, środowisko warszawskich nierobów, uzurpatorów, które patomedia nazywają mylnie aktywistami,  ich zachowanie nie zmienia się. Nie tylko mówienie ale i autentyczne zamiłowanie do fekaliów w tym środowisku jest chlebem powszednim. Można byłoby to uznać za wybryk natury, gorzej jednak kiedy w grę wchodzą dziwne relacje (ten screen to potwierdza) zaburzonych jednostek z Naczelnikiem Parkowania Zarządu Dróg Miejskich, Michałem Lejkem. Wtedy robi się strasznie.

 

  

Co ten wpis nam mówi?

O niezwykle bliskich relacjach zaburzonego człowieka z miejskim urzędnikiem, który bez merytorycznej wiedzy, analiz, raportów, projektów specjalistycznych, nakłada haracz na warszawiaków, którym mylnie nazywany jest opłatą za parkowanie.

Mówi nam o moralnym upadku, defekcie duchowym i po prostu o nienormalnych preferencjach tego środowiska. Marek Smyk, Tomasz Czoch, Konrad Brywczyński, Barnaba Turek i inni, a teraz Michał Lejk, stanowią clue tego mówiąc ich językiem „kałowego” klubu, który od lat terroryzuje miasto.

Donos na naczelnego Portalu Warszawskiego

Jednym z mechanizmów obronnych tych ludzi, którzy rozumieją, że nasz Portal ma niezwykły potencjał i próbuje leczyć to chore miasto, jest zemsta.

Uzurpator miejski, będący członkiem grupy wspierającej wszystkie działania dotyczące aktywistycznych urojeń, niejaki Tomasz Czoch, wysłał latem 2021 roku, do Muzeum Powstania Warszawskiego, następujące pismo. Warto tu wspomnieć, że babka naczelnego Portalu Warszawskiego została wytypowana przez Muzeum Powstania Warszawskiego do kampanii z okazji 77 rocznicy wybuchu Powstania – była członkiem elitarnej grupy  KEDYWU czyli Minerek. „Aktywiści” nawet tu próbowali macać swoje paluchy, oczywiście w ramach zemsty za demaskowanie ich arcy szkodliwej działalności! Nic się nie udało. Jak zwykle. Dobrochna „Nike” była widoczna w całej Warszawie i została twarzą całej kampanii Korzenie Pamięci.

POWIĘKSZ!

 

 

Zapomniał dodać, że też kocha te same zabawy co jego towarzysze. Oto jak zaczyna swój wpis;

 

 

 

Jest stalker (znany z imienia i nazwiska) prześladujący już ponad dwa lata naczelnego Portalu Warszawskiego, prowadzący pewien profil wymierzony wyłącznie przeciwko niemu. Autor będzie tym razem potraktowany bezwzględnie, tym bardziej, że bez zgody Muzeum Powstania Warszawskiego wykorzystuje haniebnie materiały promocyjne jak publikuje dane wrażliwe, oraz obraża rodzinę naczelnego – i albo rysuje penisy, kupy, obraża Powstańców Warszawy – jednym słowem jest twarzą tych obrzydliwych ludzi, którzy z tych rynsztokowych żarcików mają niezły ubaw.

 


 

KOMENTARZ

Oczywiście w tzw. wolnych mediach o tym nie przeczytacie, gdyż warszawiacy mają o tym nie wiedzieć. Ba, Wyborcza i TVN robi z nich autorytety! Warszawiacy mają żyć w przeświadczeniu, że w ratuszu siedzą sami fachowcy, a uzurpatorzy miejscy niosą pokój, miłość i zbawienie. A prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski, to Anioł Pokoju.

Tymczasem prawda jest taka jak na tych screenach. Czasy sieci dla nizin społecznych stały się czasem żniw. Szkoda tylko miasta i mieszkańców Warszawy. „Aktywiści” się pomylili, to nie Jerzy Lejk (dyrektor metra warszawskiego) powinien odejść, a jego synalek uważający się oczywiście za elitę..

I tak pewnie warszawiacy pójdą i zagłosują na europejskiego Rafała….

Portal Warszawski

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły