To oni między innymi chcą haraczu za parking na Szmulkach i Michałowie

Na zdjęciu widzimy bezrobotnych miejskich uzurpatorów, między innymi Wandę Grudzień, która jest obecna na wszystkich możliwych konsultacjach, (literalnie zna się na wszystkim bo bierze udział we wszystkich możliwych spotkaniach), i Krzysztofa Michalskiego, któremu grozi kara za naruszanie miru domowego jednego z praskich radnych z PSM Michałów, który jest utrzymywany przez miasto. Ci bezrobotni obsesjoniści, nienawidzący przede wszystkim siebie, ale bardziej tych co posiadają, złożyli właśnie rzekomo w imieniu mieszkańców petycję pod strefą 30 km, na Szmulach i Michałowie.

Nieuki chcą zmieniać miasto

Nasze stowarzyszenie chciałoby, aby zmiany w organizacji ruchu nie ograniczały się tylko do uwzględnienia potrzeb kierowców poprzez wyznaczenie jak największej liczby miejsc postojowych, ale by gwarantowały także odpowiedni komfort pieszym i nie utrudniały poruszania się rowerzystom. Dlatego przygotowaliśmy petycję w sprawie objęcia obu obszarów strefą tempo 30 i wyznaczenia kontraruchu rowerowego na wszystkich nowych ulicach jednokierunkowych.

Petycję złożyliśmy w piątek do Zarząd Dróg Miejskich Warszawa, Biura Zarządzania Ruchem Drogowym i Urząd Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Liczymy na jej pozytywne rozpatrzenie! Chcemy też podziękować kawiarni Trzy Kruki, Chyżo Serwis Rowerowy i serwisowi BIKEowo, które wsparły nas w zbieraniu podpisów, a także wszystkim osobom, które podpisały się pod naszą petycją – zarówno w formie papierowej, jak i onlineczytamy na stronie stowarzyszenie praskich uzurpatorów, Dla Pragi.

Na grafice przedstawiamy Wam kilka komentarzy zostawionych przez osoby, które podpisały petycję. Napisały w nich, dlaczego ich zdaniem komfort pieszych i rowerzystów, a także ograniczenie prędkości samochodów, są dla nich tak ważne – czytamy dalej.

 


Grudzień od lewej, Michalski od prawej

Komentarz

Normalni ludzie (niezaburzeni, mający rodziny, obowiązki) zajmują się prozą życia. Korzysta z tego banda oszołomów, która realizuje zlecony plan dewastacji miasta. Niestety zleceniodawcy chyba ich nie znają, bo nie chcę się wierzyć, że tacy idioci płodzą porażające pomysły. Co gorsza nie ma dnia aby nie proponowali coraz gorszych i głupszych pomysłów, dlatego też trzeba ich demaskować z imienia i nazwiska i mówić wprost i głośno, że są nierobami i idiotami.

Naszym zdaniem zamiast Dla Pragi trafniejszym słowem byłoby użycie słowa patologii, przeczytaliśmy, że mieszkańcu z Saskiej Kępy chcą strefy SPPN. Jak widać to stowarzyszenie jest całkowicie oderwane od rzeczywistości. Mieszkańcy Saskiej Kępy wypowiedzieli się jasno i jednoznacznie, że nie chcą tej strefy w na ich dzielnicy. Rozumiemy, że ZDM (Zarząd Dewastacji Miasta) przedstawi Radzie Warszawy zgoła odmienne stanowisko z konsultacji, wszystko da się sprawdzić i przyjdzie czas rozliczeń. Na początku mieszkańcy rozliczą obecne władze w wyborach.

Jak to się stało, że autentyczna banda nieuków, głupców, nierobów modeluje nam życie?

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły