[NASZ KOMENTARZ] Kolejny tęczowy blamaż? Wszystko na to wskazuje

Dosłownie wczoraj pisaliśmy jak to niejaki Marcin Jasiński z opłaconego przez warszawiaków domu kultury SDK, nakręcił aferę. Pracownicy Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków Jakuba Lewickiego mieli odwiedzić SDK. Zgodnie z zapowiedzią, poprzedzoną kilkoma telefonami w stylu „jeśli nie zdejmiecie tęczowej flagi to przyślemy wam kontrolę”. Taką narrację zbudował Jasiński.

Odpowiedź Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków

Nie zdjęliśmy. W trakcie kontroli okazało się, że był donos, a czynności sprawdzające są prowadzone w związku z art. 36 ust. 1 pkt. 11 ustawy o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (podejmowanie innych działań, które mogłyby prowadzić do naruszenia substancji lub zmiany wyglądu zabytku wpisanego do rejestru, z wyłączeniem działań polegających na usuwaniu drzew lub krzewów z terenu nieruchomości lub jej części niebędącej wpisanym do rejestru parkiem, ogrodem albo inną formą zaprojektowanej zieleni). Czekamy na zalecenia. Flaga nadal wisi – czytamy na stronie Jasińskiego.

Tymczasem pod naszym postem o nowym tęczowym „bohaterze”, który już był w ogródku i witał się z gąską, i chciał zostać nowym tęczowym męczennikiem, pojawił się komentarz z biura Mazowieckiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków.

Informujemy, że elementy ruchome takie, jak np. flagi nie wymagają zgody urzędu konserwatorskiego. Jedynym celem kontroli kamienicy przeprowadzonej w dniu 16 grudnia 2021 było określenie stanu budynku, w tym zniszczonego parteru elewacji, o czym doskonale wiedział użytkownik budynku.

 

Komentarz

Być może kiedyś powstanie poważna naukowa praca o dysfunkcyjnym genotypie lewactwa, które całą swoją działalność opiera na bajdurzeniach, obsesjach, urojeniach i poważnych kłamstwach, doprowadzając do chaosu, dysharmonii i podziału społeczeństwa.

Parę dni temu wyszło na jaw, że Wielgusowa i jej komunistyczna koleżaneczka Diduszko – Zyglewska (ta od zmartwychpowstałego męża) wypromowały oszusta, który nie był pedofilem. Być może wizyta u Papieża Franciszka miała swój poważny głęboki sens bo Duch Święty jednak po latach ujawnił to obrzydliwe oszustwo.

 

 

Były już radny KO Szolc kłamie, że ktoś chce wycinać drzewa na Waszyngtona, Mencwel Smyki, Puchalskie, Lejki, Trzaskowskie, Olszewskie i tak dalej i tak, dalej, wspomagane przez kłamliwe TVNy czy Wyborcze czynią duchowe pustki. Kompletnie zdemoralizowane jednostki tworzą świat, który nie istnieje. I dokładnie tak samo jest z tym tęczowym blamażem, czy z rzekomym mordowaniem ludzi na granicy polsko – białoruskiej.

Dożyliśmy czasów gdzie każdy uważa się za inteligenta i elitę. To tak nie działa. Inteligent i elita jest jak żona Lota, i jego cechą nandrzedną ma być życie w Prawdzie i służenie ludziom. A wszystkie persony wymienione na górze, są odwrotnością elity i inteligencji. Osoby z głębokim defektem lewactwa z zasady kłamią, a cechą immanentną tych ludzi jest plugawienie życia społecznego.

Jasiński milczy w innej ważnej zasadniczej sprawie, że doprowadził swoimi rządami tę kiedyś wspaniałą instytucję kulturalną do ruiny!

Pytanie, w imię czego?

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły