SZOKUJĄCE! Nadal uważasz, że „aktyw” chce Twojego dobra i chce dobrze dla Warszawy?

Portal Warszawski od lat i konsekwentnie przewraca stolik, co nie podoba się miejskim uzurpatorom i służalczym mediom, które czerpią gigantyczne zyski z quasi mafijnego układu, który był budowany od lat. Na przykładzie rodziny Lejków, zależności „aktywistów” z Wyborczą, widać jak na dłoni, że Warszawa z pomocą tych układów ma być sprowadzona do biednej wsi, tak żeby  szaleńcy z Warszawskiego Alarmu Smogowego (kolejni fałszerze i samozwańcy) i ich czerwoni towarzysze, mogli zniszczyć nasze życie do końca.

 

Samochody trujo

 

 

 

 

Komentarz

Warszawo, czas na pogonienie tych poprawiaczy, oszustów i obsesjonistów z życia publicznego, tym bardziej że żyją oni z naszych pieniędzy. Niestety dopóki służalcze media, służalczy radni, i tzw. autorytety moralne będą godzić się na tę narrację, walka wydaje się być nierówna.

Ale siła oporu mieszkańców jest ogromna, i tylko od nas samych zależy czy będziemy godzić się na urojenia oszustów z Warszawskiego Alarmu Smogowego i innych rakotwórczych społecznie bytów, tym bardziej że chcą pozbawiać nas ciężko wypracowanego komfortu życia, NIE DAJĄ NIC W ZAMIAN! TYPOWI ZŁODZIEJE!

Warszawiacy, wierzymy w Was!

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły