[NASZ NEWS] Trzaskowski nie wstyd Ci?? Kiedy wykonasz wyrok Sądu względem Powstańca Warszawskiego?

Rafał Trzaskowski uwielbia pokazywać się w towarzystwie żołnierzy II wojny światowej, szczególnie swojej dyżurnej Wandy Traczyk – Stawskiej, która jest odosobnionym przypadkiem, wręcz służalczym wobec warszawskiego ratusza. Tak samo epatowała miłością do Powstańców Warszawskich, jego poprzedniczka, Hanna Gronkiewicz – Waltz. Poza gadaniem o miłości, jak zwykle nic nie wychodzi. Bardziej cenią pieniądze, swoje ego niż godność polskich bohaterów.

Wyrok nie został wciąż wykonany

Smutny czas – odchodzą kolejni bohaterowie Powstania Warszawskiego. W ostatnich dniach zmarli Izabela Sianko „Leśna” – sanitariuszka ze Zgrupowania „Żywiciel” oraz Wojciech Świątkowski „Korczak” z batalionu „Parasol”, Warszawa nigdy o Was nie zapomni – tymi rzewnymi słowami pożegnał Trzaskowski Powstańca Warszawskiego.

Na post Trzaskowskiego zareagował Pan Adam Pływaczewski, mieszkaniec Warszawy.

Panie Prezydencie, moja babcia, sanitariuszka w Powstaniu, od 2015 roku czeka na wykonanie wyroku. Dostał Pan już grzywnę, sprawa dalej się toczy, a raczej nie toczy, gdyż wyrok nie został wciąż wykonany. Czy się doczeka, czy to gra na przeczekanie?

 

 

Chodzi o wniosek o odszkodowanie za działkę utraconą wskutek dekretu Bieruta.  Złożony w 2008 roku, a w 2015 roku WSA nakazał wydanie decyzji w terminie 4 miesięcy. W lutym 2020 ten sam Sąd ukarał Prezydenta grzywną 7.000 zł za niewykonanie wyroku.

Takich spraw jest masa

Jako redakcja otrzymujemy masa takich maili i spraw, gdzie głównym bohaterem jest Rafał Trzaskowski, który albo nie wykonuje wyroków sądów, albo znieważa mieszkańców, i nie odpowiada na skargi mieszkańców.

My parę miesięcy temu wysłaliśmy do Trzaskowskiego oficjalne pismo do ratusza, gdzie domagamy się przeprosin ze strony Michała Lejka, chama urzędnika z Zarządu Dróg Miejskich, który obraził naczelnego Portalu Warszawskiego wyzywając go od durniów i głupców. W sumie zostały wysłane dwa pisma, i wciąż cisza. Trzaskowski nie docenia ludzi i nimi gardzi, i nie wie że wcześniej czy później Lejk będzie musiał przeprosić.

Komentarz

Czytelnikowi, i każdemu mieszkańcy Warszawy, który występuje w podobnych sprawach radzimy aby wykonać klauzulę natychmiastowej wykonalności i sprawę skierować do komornika i nagłaśniać mediowo takie sprawy, gdyż Trzaskowski uchodzący za wzór klasy i elegancji tak naprawdę ma taki sam stosunek do uczciwości jak jego poprzedniczka, który wyrzucała bohaterów z ich domów, i wprowadzała tam mafię lokatorską.

Po raz kolejny widzimy, że Trzaskowski gardzi drugim człowiekiem. Jego „mądrości” wygłaszane wszem i wobec nie mają żadnej wartości. Warto też przy okazji wspomnieć, że gdyby Trzaskowski nie zadłużał miasta, nie zwężał ulic, nie wydawał na hostele dla tęczowych, i inne ideologiczne bzdury, na sponsorowanie skłotów zamieszkałych przez lumpenproletariat, byłoby na wypłacanie pieniędzy w przypadkach opisanych powyżej.

Trzaskowski, jedna rada, przestań wycierać sobie gębę Powstaniem Warszawskim i Armią Krajową bo hańbisz dobre imię tego wspaniałego zrywu narodowościowego.

I natychmiast wykonaj wyrok sądu!

https://twitter.com/Plywaczewski/status/1468348426366631936

 

zdj. twitter

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły