MOCNE! Czy wtedy ZDM i Miasto Jest Nasze można nazwać mordercami??

Trwa systemowa dewastacja miasta. Wspiera to ratusz i grupa ludzi mających życzenia a nie mająca wiedzy w sprawach komunikacyjnych,  za to bardzo głośno krzyczących. Obecnie trwają pseudokonsultacje, na których bywa ciągle ta sama patologia, to samo 20 osób. Dziś podszywają się pod mieszkańców Saskiej Kępy, jutro podszyją się pod mieszkańców Białołęki i będą ją dewastować. Wczoraj na te pseudokonsultacje przybył nawet „redaktorek” Osowski z Wyborczej,  który zapewne napisze, że warszawiacy zakochani są w pomyśle ich okradania.  Kiedy miejska patologia firmowana przez miasto promuje okradanie obywateli, w realnym świecie, a dokładnie w Warszawie życie staje się coraz trudniejsze.

Korki

Korek na Świętokrzyskiej, jaką zimną krew w tych warunkach musi mieć kierowca karetki jadącej na sygnale. Na szczęście miał miejsce, żeby przecisnąć się pod prąd, a gdyby nie miał i nie zdążył do chorego. Czy wtedy ZDM Warszawa, MiastoJestNasze można nazwać mordercami? – takie retoryczne pytanie zadał radny, Marek Borkowski, który zamieścił zdjęcie ze zniszczonej ulicy Świętokrzyskiej.

 

 

Komentarz

Na każdym spotkaniu jest Michał Lejk (urzędnik ZDM, cham wyzywający ludzi od głupców) syn zasłużonego aparatczyka, o którym niedługo szerzej napiszemy. Za każdym razem mówi o sobie inżynier, a prawda jest taka, że jest bardzo marnym inżynierem. Kłamie kiedy mówi, że ludzie chcą być okradani, kłamie Puchalski, Dybalski, Pieńkos, i kłamie miasto wmawiające że zmiany te są korzystne dla wszystkich.

Gołym okiem widać, że życie w Warszawie staje się coraz trudniejsze, bo poza zwężaniem ci pożal się Boże inżynierowie, kompletnie nie znają się na projektowaniu miasta. O sytuacji gdzie karetki mają trudności z przejazdem przez miasto, piszemy często. I któregoś dnia dojdzie do przesilenia systemowego (tak jest zawsze), karetka nie dojedzie, a dyrektor Puchalski będzie musiał w Sądzie zeznawać i tłumaczyć się ze swoich złych, głupich i antyspolecznych, i antymiejskich zmian.

Nie zapominajmy, że miejscy uzurpatorzy z Miasto Jest Nasze i innych podejrzanych organizacji, ponoszą dokładnie taką samą odpowiedzialność za dewastację miasta.

Portal Warszawski

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *