Ile kosztują Warszawę nieroby ze skłotów? Dużo!

Należy obiektywnie stwierdzić, że nieroby mieszkające za darmo w doskonałych lokalizacjach (Wilcza, Skorupki, Puławska) zostały wprowadzone do tych kamienic przez poprzedniczkę Trzaskowskiego. Ten zintensyfikował ich działania, poprzez sponsoring i utrzymanie skandalicznie niskich cen za wynajem za metr. Na ul. Puławskiej wynosi to bodajże 20 pln za metr, o czym już dawno informowaliśmy opinię publiczną. To tam rok temu znajdowało się centrum zarządzania wszelkich kodziarskich ruchów proaborcyjnych. Tajemnicą poliszynela jest to, że bywali tam „dziennikarze” z Czerskiej…

Ile płacimy za nierobów?

Na dzień dzisiejszy to 3,6 mln – powtórzmy, Warszawa wydała prawie do tej pory 4 miliony złotych na ćpunów i meliniarzy. Co będzie dalej??  Trzaskowski z Warszawy  zrobi slumsy (to już zaczyna się dziać), a ich mieszkańcy na końcu podpalą ratusz. Jak w dobrej rewolucji!

 

 

W tle gwałty i…

Nawet za komuny nie było takich patologii. Jak widać największe miasta w Polsce już zostały zainfekowane tym nowotworem. Podobna sytuacja jest w Krakowie, w Poznaniu kryto gwałt.

Najbardziej wpływowa grupa polskich anarchistów przyznała dzisiaj, że… ukrywała gwałcicieli. Kiedy 19-latka oskarżyła kolektyw Rozbrat o to, że w ich kręgach jest jej gwałciciel, anarchiści przyznali, że znają sprawę i polecili mu terapię. Zamiast zgłosić to na policję.

 

 

…trupy w Warszawie

Okazuje się, że gwałty i zabijanie ludzi to ulubiona rozrywka nizin społecznych. Od czasów Rewolucji Francuskiej nic się nie zmieniło.

 

 

Będzie jeszcze gorzej

Przypominamy nasz artykuł sprzed pół roku

https://portalwarszawski.com.pl/2021/05/27/lewica-forsuje-koncepcje-miasta-sklotu/

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły