ROZWIEŚ PLAKAT, ROZDAJ ULOTKI „NIE! DLA SPPN NA KĘPIE!” – tak bronią się mieszkańcy przez haraczem

Pierwsza runda „konsultacji” OBNAŻYŁA to, że do wielu mieszkańców Kępy nie dotarły żadne materiały informacyjne ZDM o planach olbrzymich redukcji miejsc postojowych i niestety wielu innych szykowanych „rewolucji” na naszych ulicach – było mnóstwo takich sygnałów! Wielu coś dostało, widziało, ale nie wczytali się dokładnie albo uwierzyli w propagandowy przekaz o „lepszej Pradze Płd.”. Nadal jest masa osób, które NIC nie wiedzą albo NIE SĄ ŚWIADOME, jak bardzo ważna to sprawa i co NAPRAWDĘ oznaczałoby SPPN.

Ruch oddolny

Jak widać wcale nie jest tak jak mówi Dybalski, Lejk i Pieńkos że warszawiacy chcą tych zmian. Poza garstką krzykaczy, która od lat opanowała miejskie wpływy i kasę, normalni Kowalscy zaczynają się budzić, stąd ta wspaniała inicjatywa.

ROZWIEŚ PLAKAT, ROZDAJ ULOTKI „NIE! DLA SPPN NA KĘPIE!” – WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA I POMÓŻ NAPRAWIĆ BRAK KOMUNIKACJI!

WIEMY Z INNYCH DZIELNIC – np. z ostatnich rozszerzeń o Pragę Płn., Ochotę, Żoliborz – że tam największą grupą „milczących zwolenników” SPPN byli właśnie ci, którzy potem obudzili się z ręką w nocniku. Często dopiero w dniu przyjazdu ekipy, która stawiała zakazy, blokady, parkomaty, zapory i słupki w ich okolicach, zdali sobie sprawę, CO NA NICH SPADŁO!…

NIE chcemy tego na Kępie! – mieszkańcy MUSZĄ WIEDZIEĆ, z czym to się wiąże, a decydenci muszą usłyszeć PRAWDZIWY GŁOS MIESZKAŃCÓW (a nie np. krzykliwej garstki uzurpatorów), zanim coś postanowią!

te ulotki i plakaty są już w dystrybucji od pewnego czasu i mamy dowody, że TO DZIAŁA! M.in. dzięki nim oraz przekazywaniu informacji dalej konsultacje online dla obszaru 2 i 3 miały zupełnie inny obraz, niż te dla 1! Dyskusje i posty na FB są cenne, ale równie cenne jest wyjść z informacją i przekazem do innych!


Bardzo prosimy o pomoc i zachęcamy, by pobrać ulotki i plakaty AntySPPN stąd: https://we.tl/t-QEcFKBgkMh oraz zrobić z nich dobry użytek, choćby na klatkach w swoim/ sąsiednim budynku czy w skrzynkach pocztowych!

 


Ale to dopiero początek – teraz wrzucamy wyższy bieg i prosimy o Waszą pomoc, aby przekaz poszedł JAK NAJSZERZEJ!

Przy tym, żeby być skutecznym:

  • zwracajcie uwagę, czy materiały nie są usuwane – niestety, ulotki umieszczane za wycieraczkami samochodów bywały seryjnie wyrzucane (jeszcze jeden dowód, że nasze działania są komuś solą w oku i że są SŁUSZNE), dlatego pewniejsze są skrzynki pocztowe czy plakat na klatce,
  • jesteśmy prawdziwymi mieszkańcami Kępy, którym naprawdę zależy na otoczeniu – dlatego nie śmiecimy i po konsultacjach sprzątnijmy plakat.

za; Nie dla strefy parkowania

Komentarz

Oczywiście zaburzone psychicznie jednostki, czyli tak zwany miejski aktyw doszukuje się w tej akcji mordowania drzew i zaśmiecania miasta. Są już w takim amoku, że chodzą i zdzierają owe plakaty, tylko po to aby było jak po staremu.

Ludzie są zdeterminowani, i trzymamy kciuki za powodzenia akcji.

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły