Kolejny nienasycony! 10 milionów na patoaktywistyczne projekty??

Jakub Czajkowski to kolejny (…), który żyje z naszych pieniędzy. Ma ten sam syndrom co reszta patoaktywistów; nienasycenie, mitomania, znanie się na wszystkim, i 24 godzinny dyżur przy wszelkich miejskich konsultacjach. Czajkowski znany jest z niezbyt stabilnych stanów emocjonalnych. W RDC obrażał wszystkich krytykujących aktywistycznych nierobów.

10 milionów!

Czajkowski to Mencwel bis, który ostatnio mądrzył się na temat wypadku na ul. Sokratesa. Dwa dni temu miasto bliskie bankructwa ogłosiło, że Budżet Obywatelski ma rozda patoaktywistom (bo taka jest prawda) ponad 100 milionów. Czajkowski się nie ogranicza, chce zgarnąć prawie 10% Budżetu. Na co??

 

 

 

Komentarz

Trzaskowski już zapowiedział, że Zima w Mieści wzrasta z 20 na 50 pln, dodatkowo mają podrożeć bilety, zostanie mocno ograniczony transport publiczny. Nie dociera do niego, że 3% niezrównoważonych jednostek, które opanowało nasze miasto, odpowiada za ten stan rzeczy. Panie Trzaskowski, co musi się wydarzyć, żeby do Pana dotarło, że wspiera pan patologię??

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły