Już się zaczyna! Aktywistyczne nieroby już robią skok na Budżet Obywatelski

W tym roku miasto na dziewiątą edycję Budżetu Obywatelskiego przeznaczy ponad 100 milionów złotych. Będzie mieć on dokładnie taką samą formułę, jaką ma od lat. Mimo potężnej krytyki BO, miasto, a dokładnie Justyna Piwko zarządzająca budżetem, nie wprowadziła żadnych zmian. Oznacza to nie mniej nie więcej, że aktywistyczne nieroby, oszuści i obsesjoniści będą mogli kraść bez opamiętania.

Wanda Grudzień

To gwiazda patologicznego stowarzyszenia Dla Pragi, słynącego z tego że żyje z miejskiej kasy, obraża ludzi, ma sprawy w toku (Michalski za nachodzenie praskiego radnego) ,  a sama Grudzień to  kolejny patentowany leń, biorący udział we wszystkich konsultacjach, projektach dotyczących Pragi Północ. Tym razem zachciało jej się 50 tysięcy złotych. Na co?

 

 

 

Grudzień zażyczyła sobie roweru towarowego. Skąd została wzięta kwota 50 tysięcy w projekcie, skoro pierwsze wyszukanie w Google wskazuje, że najdroższy rower z napędem elektrycznym  to maksymalnie 23 tysiące? Czy to znaczy, że Grudzień kolejne 27 tysięcy bierze do własnej kieszeni czy jak?

 

 

To nie wszystko

Wśród zgłaszających nierobów z Dla Pragi mamy; zielone podwórka (czytaj rugowanie z nich samochodów), Parki kieszonkowe (ten sam powód), i stojaki rowerowe.

Ale wszystko pobił Daukszewicz, ten sam który zasłynął rynsztokowym językiem i groźbami karalnymi.

 

 

 

Czyżby Daukszewicz pozazdrościł Buciakowi??

 

 

 

Czy ktoś nadal ma wątpliwości jak to miasto jest zarządzane???

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły