Ups. GDDKiA nie godzi się na mural dotyczący Wolnej Białorusi

Radny od Hołowni, Paweł Lenarczyk to zaangażowany aktywista pełniący rolę radnego Ursynowa. To on jest inicjatorem nazwania jednego z rond Wolna Białoruś. Lenarczyk ponad to chciał aby na rondzie pojawił się mural z dedykacja. Okazuje się, że nie każdemu pomysł przypadł do gustu. I słusznie.

GDDKiA na Nie

Smuta i niezrozumiała decyzja @GDDKiA_Warszawa dotycząca murali na #rondoWolnejBiałorusi.Temat który ma łączyć,a rondo ma przypominać o walce z reżimem Łukaszenki.Murale powstają na rondach w całej PL. @pisorgpl nie zasłaniajcie się przepisami, wyraźcie wsparcie dla #WolnaBiałorus

Komentarz

Lenarczyk to fanatyk, który ma do perfekcji opanowany autopromocję. Poza jedną cenną inicjatywa, czyli walkę z nielegalną reklamą przy kościele św. Katarzyny, Lenarczyk ma w poważaniu mieszkańców. Ikonicznym przykładem jego ignorancji, jest całkowite lekceważenie mieszkańców Ursynowa przy Parku Wynalazców, które w większości mieszkańcy Ursynowa nie chcą.

Panie Lenarczyk, jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Poza tym Lenarczyk chyba nie rozumie, w jakiej sytuacji obecnie się znajdujemy, i jak widać nie rozumie kompletnie geopolityki. Wołanie na pomoc pani Gil tu nic nie da.

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *