Robert Bąkiewicz stanie przed Sądem Okręgowym w Warszawie??

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych  złożył pozew przeciwko Robertowi Bąkiewiczowi. Okazuje się, że to jedno z wielu  działań prawnych tej mocno kontrowersyjnej organizacji prowadzonej przez poszukiwanego w Polsce Gawła,  skierowanych przeciwko  liderowi „Marszu Niepodległości”.

Co ma być podstawą oskarżenia?

W tej chwili prawnicy Ośrodka przygotowują już jest następny pozew, ponadto Bąkiewicz jest oskarżony o naruszenie nietykalności cielesnej bezbronnej kobiety. Przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia toczy się sprawa o sygnaturze X K 174/21 dotycząca zrzucenia ze schodów kościelnych Angeliki Domańskiej.

Cała Polska widziała nagrania, jak Bąkiewicz wraz z militarnie ubranymi mężczyznami z samozwańczej „straży” szarpali ludzi, wynosili ich i zrzucali ze schodów. Bąkiewicz siłą i podstępem wyrwał 60-letniej kobiecie jej własność – czytamy na stronie OMZRiK

Warto zwrócić uwagę jak się manipuluje słowem

Pan Gaweł ma postawione zarzuty o defraudacje pieniędzy. Po drugie cała Polska widziała, że dzikie kobiety atakowały modlących się przed kościołem świętego krzyża.

Być może to dobry czas, aby ktoś się w końcu wziąć się za założyciela ośrodka, którego liderem jest facet z oskarżeniami.

zdj. TVP Info

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *