Mieszkania w Warszawie dla rodzin „uchodźczych” poszukiwane??

Fundacja Ocalenie znana z produkowania kłamstw na temat konfliktu przygranicznego (np. historia z kotem) szuka w Warszawie, mieszkań dla uchodźców. Czy fundacja wpisuje się w tak samą szkodliwą narrację, którą promuje burmistrz Bielan, który również na uchodźcach zaczął robić sobie niezłą promocję?? Czy nie lepiej pisać uchodźców niż rodzin uchodźczych, tym bardziej że są to migranci….

Jakie wymagania?

Nasze warszawskie Centrum Pomocy Cudzoziemcom poszukuje mieszkań dla 8 rodzin uchodźczych. Może akurat szukacie najemców lub najemczyń i możecie pomóc?

– Rodzina z Afganistanu, 9 osób. Minimum 3 pokoje w Warszawie lub bliskich okolicach. Mogą płacić maksymalnie 3500 zł/mies ze wszystkimi rachunkami.

Rodzina z Afganistanu, 7 osób. Minimum 3 pokoje w Warszawie lub bliskich okolicach. Mogą płacić maksymalnie 3500 zł/mies ze wszystkimi rachunkami.

Rodzina z Afganistanu, 7 osób. Minimum 3 pokoje w Warszawie. Mogą płacić maksymalnie 2500 zł/mies ze wszystkimi rachunkami.

Rodzina z Afganistanu, 2 osoby. Minimum kawalerka w Warszawie. Mogą płacić maksymalnie 1200 zł/mies ze wszystkimi rachunkami.

Rodzina z Afganistanu, 6 osób. Minimum 3 pokoje w Warszawie. Mogą płacić maksymalnie 2000 zł/mies ze wszystkimi rachunkami.

Rodzina z Ukrainy, 2 osoby. Potrzebują 2 pokoi. Mogą płacić maksymalnie 1000 zł/mies ze wszystkimi opłatami za mieszkanie w Warszawie (najchętniej Gocław lub Wawer).

A to tak wszystko na legalu?? Czy ci migranci przebywają na terenie Polski legalnie, czy Fundacja jak zwykle działa na granicy prawa??

za; Fundacja Ocalenie

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły