OSTRO! Amerykanie zablokowali konta Stowarzyszenia Marszu Niepodległości

Amerykańska firma finansowa PayPal, zablokował konta Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Nie tylko zatrzymano możliwość dokonywania wpłat, ale zamrożono też środki zgromadzone na kontach przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. Jest już rekcja polityków. Ma być kontrola amerykańskiej firmy.

Dlaczego?

Amerykanie przekazali krótki komunikat, w którym czytamy, że zamknięcie kont Stowarzyszenia Marszu Niepodległości naruszyło dopuszczalne zasady użytkowania dokonując niedozwolonych operacji finansowych. W związku z tym na ich konto zostały nałożone trwałe ograniczenia.

 

 

Do sprawy odniósł się prezes stowarzyszenia, Robert Bąkiewicz; Blokada konta PayPal użytkownika  – „uzasadnienie” operatora, które nie zawiera uzasadnienia…Tak wygląda walka korporacji międzynarodowych z polskim patriotyzmem. Wszystko oczywiście w imię „postępu” i „tolerancji„.

Niedozwolone operacje” to przyjmowanie darowizn od naszych sympatyków – ripostuje Bąkiewicz.

 

 

Będzie kontrola

Zwrócę się do Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów o wszczęcie z urzędu pilnej kontroli Payl Pal w sprawie Marszu Niepodległościzapowiada wiceminister Janusz Kowalski. – Jeżeli jakakolwiek zagraniczna firma chce działać na terenie Polski nie ma prawa blokować konta innemu działającemu zgodnie z prawem polskiemu podmiotowi.

 

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły