[OPINIA] „Najbardziej jednak zadziwiający jest wysyp pożytecznych idiotów na forach Włoch oraz Bielan”

Minął tydzień od rozpoczęcia okradania mieszkańców Warszawy na Żoliborzu i pozostałej części Ochoty. Tak zwani aktywiści miejscy wraz z ZDM odtrąbili sukces wstawiając zdjęcia z środka dnia z osiedlowych parkingów, oraz siejąc propagandę jak to teraz ludzie są szczęśliwi i wdzięczni jaśnie panującemu nam prezydentowi. Nie wspominając jak to wygląda wieczorem oraz że dużo osób składających wnioski online o abonament mieszkańca jeszcze tych abonamentów nie otrzymało – czytamy na blogu Nie dla rozszerzenie strefy płatnego parkowania w Warszawie.

Wysyp „aktywistycznych” kont internetowych

Najbardziej jednak zadziwiający jest wysyp ,, pożytecznych idiotów” na forach Włoch oraz Bielan domagających się wprowadzenia strefy na jeszcze większym obszarze. Niestety tacy osobnicy działają na zasadzie skoro oni mają to ja też chcę i nie zwracają uwagi na konsekwencje. Rozszerzanie strefy płatnego parkowania doprowadza do coraz mniejszej rotacji miejsc parkingowych bo przykładowo do tej pory mieszkaniec Włoch mógł pojechać do pracy na Ochotę zwalniając miejsce parkingowe, na które mógł przyjechać np. mieszkaniec Ochoty który zwolnił swoje miejsce.


 

 


Wprowadzając strefę płatnego parkowania na prawie całe miasto dochodzi do tego, że samochody będą stały pod blokami całe dni, i ci którzy teraz krzyczą że oni też chcą w końcu nigdzie oprócz okolicy swojego mieszkania nie będą mogli zaparkować, oczywiście jeżeli znajdą wolne miejsce bo strefa zawsze wiąże się ze zmniejszeniem liczby miejsc parkingowych. Strefa płatnego parkowania poza ścisłym centrum lub na większym obszarze, ale ze sprawnie działającą komunikacja miejską i parkingami typu P+R na jej granicy to zwykle wyłudzanie pieniędzy od mieszkańców przez miasto.

za; NIE dla rozszerzenia strefy płatnego parkowania w Warszawie

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły