Otwarto drugą jadłodzielnię na Bielanach

Od dziś, to jest 19 listopada 2021 roku, jadłodzielnia która od marca tego roku stoi przy siedzibie Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Bielany m.st. Warszawy trafiła do docelowego miejsca przy ul. Conrada 6 na terenie CRS Bielany. W jej miejsce ustawiliśmy nową jadłodzielnię, która jest częścią projektu „Rozwiązania #ZEROWASTE dla Bielan” realizowanego w ramach Budżet Obywatelski Dzielnicy Bielany.

Obie jadłodzielnie będą czynne na początku przyszłego tygodnia

Zostawiamy produkty spożywcze, które nie przekroczyły daty przydatności do spożycia; pakujemy wszystko szczelnie i w czyste opakowania; wyroby domowe powinny zawierać informacje o składzie i dacie przygotowania. Nie zostawiamy surowego mięsa, dań z surowymi jajami czy niepasteryzowanym mlekiem, produktów rozpoczętych w puszkach i słoikach oraz produktów z oznakami popsucia.

 

 

Oprócz dwóch jadłodzielni, mieszkańcy mają do dyspozycji cztery zniczodzielnie zlokalizowane przy wejściach na Cmentarz Północny, gdzie można zostawić nieuszkodzone znicze bez wkładów. Kto potrzebuje, dokupi wkład i znicz będzie gotowy do wykorzystania.

za; Grzegorz Pietruczuk, Burmistrz Bielan

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły