[SPRAWDZAMY] Czy Trzaskowski realizuje swój program?? Warszawa dla wszystkich??

Identyfikowani przez patoaktywistów czy innych hejterów z tego środowiska jako blachosmrodziarska strona, dziś damy im powody do samozadowolenia. I warto zadać sobie w tym miejscu pytanie, czy nie jest tak, że jednak Trzaskowski  realizuje program aktywistów miejskich…

Fakty

W związku z powyższym oczywiście zwrócimy uwagę na tylko aspekt obietnic: Nie zapomnimy o kierowcach. Samochody są i będą ważnym elementem komunikacyjnego krwioobiegu miasta.  Warszawa ułatwi życie także tym swoim mieszkańcom, którzy chcą bądź muszą na co dzień korzystać z aut. Dokończymy budowę obwodnicy śródmiejskiej na odcinku od ronda Wiatraczna do ronda Żaba.

To wszystko jego program sprzed wyborów…

– Zniesiemy opłatę za abonament parkingowy na pierwszy samochód w rodzinie dla mieszkańców Warszawy – osób płacących w Warszawie podatki – nie dodano,  że strefę SPPN rozciągniemy na prawie całe miasto, a 2 auto będzie za 1200.

Zbudujemy bezkolizyjne skrzyżowania w ciągu Dolinki Służewieckiej, ułatwiając kierowcom przejazdy do i z Mokotowa, Ursynowa oraz Wilanowa.

Zbudujemy ulicę Nowotrocką, łączącą ulicę Św. Wincentego i ulicę Radzymińską.

Poprawimy połączenia drogowe w Rembertowie i Wesołej: w osi ul. Marsa i al. gen. Chruściela powstanie tunel pod linią kolejową, bezkolizyjne skrzyżowania powstaną też przy skrzyżowaniu ulicy Chełmżyńskiej i ulicy Strażackiej oraz w ciągu ulicy 1. Praskiego Pułku Wojska Polskiego.

Na remonty warszawskich dróg będziemy wydawać co najmniej 250 milionów złotych rocznie.

Do 2023 roku utwardzimy wszystkie ulice i drogi gruntowe w granicach miasta.

Będziemy na ten cel przeznaczać 35 milionów złotych rocznie. Poprawimy infrastrukturę dla pieszych, zwłaszcza w centrum miasta. Transformację przejdą ulice Jasna, Szpitalna, Zgoda i Bracka.

Uzyskaną dzięki parkingom podziemnym przestrzeń uliczną oddamy zieleni i małej architekturze miejskiej. Taką metamorfozę przejdą między innymi place Konstytucji, Bankowy i Teatralny.

Stworzymy aplikację na telefony – system naprowadzania na wolne miejsca parkingowe, obejmującą centrum miasta oraz parkingi P+R.

Jesteśmy przekonani, że w Warszawie pilnie trzeba dokończyć most Południowy i zbudować kładkę dla pieszych łączącą Stare Miasto i Pragę.

Most łączący Bródno z Żoliborzem powinien być planowany jako przeprawa tramwajowa i rowerowo-piesza.

Pytanie, ile z tego zrealizował Trzaskowski, czy bandycka polityka ZDM i „aktywu” była w programie przedwyborczym?

Czy Trzaskowski ma już drugą kadencję w ręku??

 

Activist Watch, Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *