ALEŻ OSZUSTWO! ZDM nie posiada danych dot. zarejestrowanych samochodów

Od lat piszemy, że Zarząd Dróg Miejskich zatrudnia ludzi niekompetentnych, bez merytorycznego przygotowania, a cała ich praca opiera się na fikcyjnych danych, i fikcyjnych badaniach. Tak samo jest w przypadku stref płatnego parkowania, które jest jednym wielkim oszustwem. Na nic hałas zniewolonych mediów, i aktywistycznych trolli internetowych. Liczy się tylko Prawda.

Brak danych

Wysłaliśmy ponad dwa tygodnie do ZDM bardzo konkretne pytanie; czy posiadacie Państwo dane dotyczące zarejestrowanych samochodów na terenie objętym już sppn, czyli na Ochocie i Żoliborzu.

Oto odpowiedź

 

 

 

Komentarz

Zarząd Dróg Miejskich, zwany przez mieszkańców Warszawy Zarządem Dewastacji Miasta, wmawia ludziom, a zniewolone media i „aktywistyczne” trolle internetowe razem z nim, że opiera się na analizach czy danych, takich jak liczba zarejestrowanych samochodów. Na podstawie takich danych, ZDM może podjąć właściwe decyzję dotyczące objęcia danego rejonu strefą płatnego parkowania.

My nie mamy żadnych wątpliwości, że wszystkie działania Puchalskiego opierają się na fałszowaniu danych, pobranych spod dużego palcaNa podstawie tej odpowiedzi można próbować unieważnić wszystkie decyzje dotyczące stref płatnego parkowania, gdyż ZDM podjął niewłaściwe decyzje, które nie mają żadnych podstaw merytorycznych.

Jak długo warszawiacy będą tolerować kryminogenne zachowania aktywu, który wspiera okradania mieszkańców?? Nigdy nie wolno tego zapomnieć – „aktywiści” wspierając ZDM, wspierają bandycką politykę okradania ludzi!

I oczywiście „dziennikarze” promujący ZDM są też temu winni!

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *