[KOMENTARZ] Czy Trzaskowski wprowadził na salony zaburzonych psychicznie i autentyczną patologię??

Rafał Trzaskowski kreujący się na inteligenta otoczył się całkowitymi nizinami społecznymi. Widać to było w czasie tegorocznej Warszawianka2020, gdzie praktycznie wszystkie nominowane zostały ideologicznie skażone. Najniżej upadła Tkaczyk – Stawska, która będąc w jakimś amoku bredzi o faszyzmie, tak samo jak jej chora psychicznie koleżanka Katarzyna Augustynek, zwana pieszczotliwie Babcią Kasią. Na dole pokazujemy jej fascynującą erudycję.

Wszyscy tacy sami

Pierwszy z brzegu to Łukasz Puchalski, dyrektor patologicznego już Zarządu Dróg Miejskich, który za przyzwoleniem Trzaskowskiego demoluje nasze miasto. Michał Lejk, Jakub Dybalski – to też patourzędnicy z ZDMU-u, którzy okradanie ludzi nazywają ucywilizowaniem miasta. Lejk dodatkowo zwyzywał mieszkańca Warszawy od idiotów. Kolejna to Dorota Łoboda, która demoralizuje dzieci od najmłodszych lat, i promuje tęczową kulturę w szkołach. Następna Aldona Machnowska, córka ubeka tuszującego śmierć młodego Przemyka, bileterka ze stołecznego teatru, dziś odpowiedzialna (o zgrozo) za warszawską kulturę. Dziś uczestników Marszu Niepodległości zwyzywała od jeb…ch psychopatów.

 

 

 

Kolejni to Ludwik Rakowski – patoburmistrz Wilanowa, który uczynił z Wilanowa „małą Sycylią„, a w szkołach na jego terenie nauczyciele biją dzieci. Jest już nawet jedno podejrzenie o gwałt. Kaznowska to toleruje. Kolejny to Michał Olszewski, Jacek Grunt – Mejer, pełniący funkcję ważnych miejskich urzędników, a de facto są „aktywistami” wspierający okradanie mieszkańców i dewastowanie Warszawy.

Justyna Glusman – kreująca się na speca od Zieleni, a de facto jest odpowiedzialna za, być może, największą dewastację warszawskiego ekosystemu, czyli Dolinki Służewieckiej i obszaru Natura 2000 – ceną było zrealizowanie projektów „aktywistów” z Budżetu Obywatelskich.

Są i oni

Kompletnymi nizinami społecznymi, z niewiadomych powodów zapraszanymi do mediów, są miejscy „aktywiści”. Gubański – ten od fałszowania danych, Walkiewicz – radny Pragi – Północ, mówiący do katolików jebać kler. Bartosz Gołąbek z bolszewickiego Miasto Jest Nasze, wyzywający ministra od ch…w itd, itd. itd O zaburzonych psychicznie patoaktywistach, którzy obsiedli miejską kasę, czytelnicy Portalu czytają od lat.Za jakie grzechy??

Trzaskowski nie jest najgorszym prezydentem Warszawy, ten facet to największy destruktor. Niszczy wizerunkowo, werbalnie i fizycznie powagę tego urzędu. Dużo gada o Armii Krajowej, powstańców traktuje jak małpki na pokaz, ale fakty mówią o czym innym. Ani jedna kadencja Waltzowej nie była tak obciążona ideologią. Trzaskowski wykonuje zadanie (wspiera lewackie organizacje) i wie, że jeśli nie będzie tego robić, to go z tego rozliczą.

Bąkiewicz martwi się, że Niemcy nastają na jego tożsamość płciową, to nadaje się do zbadania przez psychiatrę – powiedział dziś w Polsacie, prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

Jak ty Trzaskowski nic nie rozumiesz, NIC! Przecież to pan się otoczył chamami, prostakami, faszystami z Antify, zaburzony psychicznie ludźmi i mętami społecznymi. Pan!

Warszawo, za jakie grzechy Trzaskowski wprowadził na salony zaburzonych psychicznie i patologię??

VIDEO

Czy to jest normalny człowiek??

 

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *