Kolejny absurd związany z sppn. Czy ZDM w ogóle „ogarnia”?

Puchalski otoczył się ignorantami, bo wcześniej pozbył się dobrych inżynierów, którzy nie godzili się na nie godzili się na na bezprawne działania niezgodne z przepisami, i ogólnie rzecz biorą, dewastację miasta. Strefy płatnego parkowania to system haraczu mającego na celu najpierw okraść obywatela, później go pozbawić wygody życia. Sytuacja poniżej wskazuje jasno, że „spece” z ZDM-u nie „ogarniają”.

Paranoja

Kolejny absurd. Wykupiliśmy abonament rejonowy, ale po zastanowieniu doszliśmy do wniosku, że obszarowy będzie bezpieczniejszy, mając na uwadze możliwości parkowania na naszej ulicy (Grzeszczyka) i zakaz zatrzymywania, który nam już ustawili pod oknami. Dzisiaj mąż poszedł do punktu obsługi na Pawińskiego, skąd odesłano go na ZDMu na Chmielną. Na Chmielnej dowiedział się, że musi najpierw anulować rejonowy i w tym celu musi udać się gdzieś do Centrum. Potem może złożyć wniosek o obszarowy – czas oczekiwania 1 miesiąc, co oznacza, że przez miesiąc musielibyśmy zabierać samochód chyba do domu… Nie zależy nam na odzyskaniu tych 30 zł, ale to nikogo nie interesuje. W zasadzie jest to „mission impossible”… Paranoja!

 

 

 

Komentarz

Wyznaczenie parkowania obszarowego nie jest niczym innym, jak już wcześniej pisaliśmy, kolejnym podatkiem, którym obciąża się mieszkańców miasta posiadających samochody. Jednocześnie działania polegające na niewyznaczeniu wystarczającej ilości miejsc do parkowania w danym rejonie, może świadczyć o działaniu z premedytacją i łataniu dziury budżetowej, która niekoniecznie musiałaby powstać gdyby nie przemyślane wydatki. Mówimy tu o fanaberiach jak np. budowa ścieżek rowerowych na Wybrzeżu Helskim, paletowy świat przy Ratuszu czy najnowszy most dla rowerów nad Wisłą.

Nie potrafili stworzyć jednolitego systemu opłat i ganiają mieszkańców. Urzędnikom pomieszało się całkowicie w głowach, wydaje im się, że są pępkiem świata. Otóż nie jesteście. Wy macie nam służyć i być dla mieszkańców, a nie odwrotnie.

Kierowcy już wielokrotnie składali się na te parkingi, które ZDM sobie zawłaszcza. Miasto nie jest Wasze, miasto należy do mieszkańców i już niedługo przy wyborach to udowodnimy.

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *