[NASZ NEWS] Co robił niemiecki prowokator z Antify na Marszu Niepodległości???

Warszawa za bezcen wynajmuje przy ul. Wilczej i Puławskiej potężne budynki, które są epicentrum warszawskiego lewactwa, oraz międzynarodowej przestępczej organizacji jaką jest Antifa. Okazuje się, że dziś jeden z członków tej organizacji przestępczej był na Marszu Niepodległości?

Johannes Domhöver

O sprawie poinformował Konrad Smuniewski, młody konserwatysta;

Ten facet to Johannes Domhöver, niemiecki antifiarz z jednej z najbardziej brutalnych ekip. Odpowiedzialny za wiele ataków na nacjonalistów. Także gwałciciel (ofiarami byli inni lewicowcy). Obecnie przebywa w Warszawie (zdjęcie sprzed 30 min). W przeszłości brał udział w demonstracjach przeciwko Niepodległości Polski. Dziś także go spotkaliśmy. Szukajcie a znajdziecie! Policji i ABW ta sprawa nie zainteresowała. Cytując Peje „wiecie, co z nim zrobić.”

Johannes Domhöver:, Wysokość: 1,96m, Urodziny: 09.06.1992, Dorastał we Franken (Bawaria), mieszkał w Norymberdze i Berlinie. Mieszkał też w Lipsku.

Po interwencji SMN uciekł w kierunku Mokotowa ul. Kruczą.

 

 

 

Antifa i tak była dziś obecna na ulicach Warszawy, i nie uszanowała że polscy patrioci mają prawo do obchodów swojego święta.

Portal Warszawski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *