Mocne. Tak wygląda oficjalny plakat Marszu Niepodległości

11 listopada w Warszawie przejdzie XII Marsz Niepodległości z hasłem „Niepodległość nie na sprzedaż”. To kolejna edycja największego patriotycznego wydarzenia w Europie. Nasze środowisko skupione wokół problematyki marksizmu i antykultury oczywiście nie może pominąć takiej okazji – czytamy na stronie Marszu Niepodległości.

Achtung, Uwaga

Przede wszystkim zakpiono na nim ze sprzeciwu władz Warszawy wobec organizacji Marszu. Na plakacie bowiem umieszczono grafikę stylizowaną na ogłoszenia Niemców kierowane do Polaków w czasie II wojny światowej z podpisem „Oberbürgermeister Tschaskovsky”.

 

 

 

Kto 11 listopada 2021 r. dokona zaburzenia spokoju i porządku publicznego, szczególnie, kto obowiązkowo nie będzie wykonywał swojej pracy, albo też swojej służby, sklepy, a głównie sklepy spożywcze będzie miał zamknięte, polskie barwy w jakimkolwiek zestawieniu będzie pokazywał, brał udział w pochodach, albo przez przemówienia, względnie niedozwolone zebrania ludności podburzał, będzie surowo karany (pisownia oryginalna – red.) – czytamy na plakacie.

Na plakacie umieszczono również hasło: „Obywatele Rzeczypospolitej. Niepodległość nie na sprzedaż”.

za; Marsz Niepodległości

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *