Upadek! ZDM ze swoją kłamliwą propagandą chce wchodzić do kościołów!

Zarząd Dróg Miejskich Warszawa posuwa się już do poziomu obrzydliwości, którą ciężko zdefiniować – do okradania ludzi, tak bo strefa płatnego parkowania tym jest, chce wykorzystać kościoły i…msze święte!! 

Obłęd kłamców

ZDM i Miasto w osobie Olszewskiego zrozumieli, że okres pobłażania dla ich oszustw się kończy i łapią się wszystkiego aby na legalu OKRADAĆ ludzi. Dla wygody mieszkańców Warszawy – to nowy związek frazeologiczny, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Ale to wszystko nic.

Taką odpowiedź (poniżej) jeden z rzeczników ZDMu wysłał do radnej z Pragi Południe! Warto zwrócić uwagę, że to kolejny dowód na to, że Zarząd Dróg Miejskich Warszawa ma w poważaniu KONSULTACJE – oni ich po prostu nie planują! Realizowana jest polityka Puchalskiego, dyr. ZDM, który w czasie jednej z rozmów ośmielił się powiedzieć do mieszkańców Warszawy – NIECH PŁACĄ.


 

 


Temu bandyckiemu zabiegowi okradania ludzi patronuje Michał Olszewski, warszawski patokatyw i wtórujące im tzw. wolne media!

Ale szczytem wszystkiego jest wykorzystywanie do tego kościołów. Należy wierzyć, że proboszczowie pogonią tych głęboko zdemoralizowanych osobników jak najdalej.

Pikanterii dodaje fakt, że ZDM stosuje w korespondencji klauzulę tajności, nie pozwalając publikować korespondencji do radnych!

 

 

Na co warto jeszcze zwrócić uwagę?

Rada Warszawa głosuje na podstawie analiz ZDM, które analizy są źle wykonane, albo nie wykonano ich w ogóle! Jakby były wykonane dobrze, to każdy znalazłby miejsce w promieniu 150m.

To klauzula powyżej pisana jest w przypadku, kiedy urzędy wprowadzają źle adres. Natomiast jako urząd, Zarząd Dróg Miejskich nie może zakazać publikowania, bo nie jest to wiedza tajemna, a po drugie jest utrzymywana z naszych pieniędzy!

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *