Warszawski patoaktyw z wizytą u Trzaskowskiego? Tak, cały!

O buspasach nawet w zakorkowanych butelkach wina O Strefie 30. Potrzebie rozwoju i integracji sieci rowerowej. O lepszym mieście i równouprawnieniu wszystkich mieszkańców na ulicy – niezależnie od formy transportu. O tym rozmawialiśmy dzisiaj z prezydentem Rafałem Trzaskowskim i Michałem Olszewskimchwalą się warszawscy patoaktywiści.

Było milutko

Chcemy zielonego miasta o uspokojonym ruchu i z czystym, zrównoważonym transportem. Chcemy bezpieczeństwa dzieci na uwolnionych od aut chodnikach. Końca tego, co wspólnie uważamy za dyskryminację niechronionych uczestników ruchu oraz niesprawiedliwy podział wspólnej przestrzeni miejskiej.Z NAMI BYLI: Miasto Jest Nasze, Warszawa Bez Smogu Polski Alarm Smogowy Zielone Mazowsze.

Czy patoaktyw ma szczególne względy w ratuszu?

Bardzo nas cieszy ta wielka otwartość Pana Prezydenta Trzaskowskiego i Olszewskiego wobec mieszkańców Warszawy, i liczmy na taką samą wielką otwartość Ratusza wobec środowisk, które mają inne zapatrywanie na nasze miasto, tym bardziej że prezentują one zdecydowaną większość obywateli.


 

To wizja członka Zielone Mazowsze – Warszawa ma być miastem nieefektywnym!


Przypomnijmy! Patoaktyw w każdych wyborach zdobywa maksymalnie 3% (z całej puli głosujących, zatem poparcie może sięgać nawet 1%), i nie wydaje się aby w najbliższych latach się to zmieniło.

Tu powiązaniach patokatywu z miastem

 

https://portalwarszawski.com.pl/2021/04/29/zielone-mazowsze/

 

Nie patologia?? Zielone Mazowsze zgarnia ponad 90% z Budżetu Obywatelskiego!

 

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły